ŻUŻLOWA LIGA TYPERÓW: Wysoka skuteczność typujących. Wicelider goni lidera

Pierwsza kolejka rewanżowa okazała się o wiele łatwiejsza do wytypowania niż poprzednia, stąd znacznie wyższe zdobycze punktowe uczestników zabawy. Najskuteczniejsi w tej rundzie gracze, przewidzieli dokładne wyniki dwóch spotkań. Coraz ciekawiej jest na samym szczycie klasyfikacji, gdzie wicelider depcze po piętach liderowi.

Najwięcej poprawnych wskazań padło na mecze: Leszna z Grudziądzem oraz Gorzowa z Toruniem. Sporo osób potknęło się natomiast, błędnie wskazując zwycięzców zawodów rozegranych w Lublinie i Częstochowie. Bezspornym zaufaniem cieszyli się żużlowcy Unii Tarnów, choć gracze liczyli na wyższą wygraną Jaskółek.

Tym razem najlepiej poradzili sobie panowie Rafał Dybka i Krystian Kris, którzy uzbierali po osiem punktów. Lider zabawy musi się coraz mocniej oglądać za plecy, ponieważ wicelider na przestrzeni dwóch kolejek odrobił do niego pięć punktów. Obecnie przewaga wynosi tylko dwa oczka. Oto czołówka klasyfikacji:

1. 44 pkt – Adrian Dulęba
2. 42 pkt – Kamil Regiec
3. 39 pkt – Grzegorz Skórka, Rafał Dybka
4. 38 pkt – Dariusz Romanowski, Dariusz Przybyło, Krystian Kris
5. 37 pkt – Paulina Mariusz Zając
6. 35 pkt – Maciek Frączek
7. 34 pkt – Patrycja Pytlik, Kamil Krawczyk, Sebastian Romanowski
8. 33 pkt – Claudia Regiec, Szymon Szczęch
9. 32 pkt – Adrian Teliszewski
10. 31 pkt – Krystian Janik
11. 27 pkt – Damian Drozd
12. 25 pkt – Sebastian Wu, Adrian Tokarski
13. 22 pkt – Rafał Baumgarten

W najbliższy weekend trochę odpoczniemy od ścigania, bo przerwę mają ekstraligowcy. Odbędzie się tylko spotkanie zaległe Grudziądz – Toruń. Oprócz tego na torze w Łodzi zaprezentują się tarnowskie Jaskółki. Oba mecze zaplanowano na niedzielę, dlatego wyjątkowo post, pod którym będziemy typować, umieścimy na naszym fanpage’u w piątek o godz. 18.00. Powodzenia!