NASZ TARNÓW powstał z inicjatywy ludzi, którzy chcą promować miasto Tarnów. Interesuje nas przede wszystkim kultura, sport, czas wolny oraz zdrowie i idąca z nim w parze uroda. Nie interesuje nas polityka, aczkolwiek wszelkie ruchy społeczne związane z rozwojem miasta nie zostaną przez nas przemilczane.

Chcemy dotrzeć do tarnowskich twórców z zakresu szeroko pojętej działalności artystycznej i zaprezentować ich osiągnięcia. Na naszym portalu nie zabraknie zapowiedzi, prezentacji i recenzji dzieł tarnowskich twórców, a także wywiadów z reprezentantami młodej tarnowskiej kultury. Wszystko w zakładce KULTURALNIE.

Jeśli tworzycie kulturę i chcecie podzielić się z nami swoimi projektami, zapraszamy do zakładki BLOGOSFERA, w której będziemy publikować nadesłane teksty.

Z kolei w zakładce STREFA KIBICA będziecie mogli śledzić bieżące wydarzenia sportowe w naszym mieście, a także aktywnie uczestniczyć w konkursach i zgarniać nagrody – a wszystko za sprawą Ligi Typerów. Oczywiście konkursów kulturalnych również nie zabraknie.

Podpowiemy Wam również w jaki sposób spędzić CZAS WOLNY oraz poruszymy niezwykle ważny – nie tylko dla Pań – temat ZDROWIA I URODY. W tych zakładkach osoby w każdym wieku odnajdą coś dla siebie. Mamy nadzieję, że nasze propozycje i porady otworzą Was na nowe możliwości.

 

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do NASZEGO TARNOWA!