ŻUŻLOWA LIGA TYPERÓW: O wszystkim zdecydował ostatni bieg

Mocno okrojona, ostatnia przed przerwą kolejka ŻUŻLOWEJ LIGI TYPERÓW dostarczyła niemałych emocji. W jej ramach odbył się tylko jeden mecz. Ostrovia minimalnie pokonała Unię Tarnów, a losy spotkania ważyły się do ostatniego biegu. Postawa Tomasza Gapińskiego, który zastopował liderów Jaskółek: Petera Ljunga oraz Wiktora Kułakowa miała olbrzymi wpływ na wyniki uzyskane przez graczy.

Typujący podzielili się na dwa, niemal równe obozy. Minimalną większość uzyskali uczestnicy, którzy przewidywali zwycięstwo tarnowian. Oni pozostali bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Bardziej zadowolone mogą być osoby stawiające na Ostrovię. Choć nikt nie zgadł dokładnego wyniku, to wszyscy przewidujący wygraną podopiecznych Mariusza Staszewskiego, wzbogacili swoje konto o jedno oczko.

Trzeba również zauważyć, że zdecydowana większość graczy miała dobrą intuicję co do wyrównanego poziomu niedzielnej potyczki. Aż 11 z 15 osób, które wpisały swoje prognozy przewidywało, że rywalizacja zakończy się zwycięstwem jednej z ekip, różnicą nie większą niż sześć punktów. A tak obecnie prezentuje się czołówka klasyfikacji:

1. 53 pkt – Adrian Dulęba, Kamil Regiec
2. 52 pkt – Krystian Kris, Kamil Krawczyk
3. 49 pkt – Dariusz Przybyło
4. 48 pkt – Grzegorz Skórka
5. 47 pkt – Rafał Dybka, Dariusz Romanowski
6. 44 pkt – Paulina Mariusz Zając, Claudia Regiec
7. 43 pkt – Sebastian Romanowski, Szymon Szczęch, Maciek Frączek
8. 42 pkt – Patrycja Pytlik
9. 40 pkt – Adrian Teliszewski
10. 39 pkt – Sebastian Wu
11. 35 pkt – Adrian Tokarski
12. 31 pkt – Krystian Janik
13. 27 pkt – Damian Drozd
14. 25 pkt – Rafał Baumgarten

Teraz będzie trochę czasu na odpoczynek od ŻUŻLOWEJ LIGI TYPERÓW i przemyślenie strategii na decydującą część sezonu. Rywalizację wznowimy w czwartek 25 lipca. Do zobaczenia!