ŚWIĄTECZNA SESJA ZDJĘCIOWA DLA NASZ-TARNOW.PL


Jeszcze kilka dni i nadejdzie ten długo wyczekiwany wieczór, gdy wraz z najbliższymi wspólnie zasiądziemy przy wigilijnym stole. W tym ważnym dla nas czasie pragniemy zadbać o każdy szczegół, aby nasze święta stały się jeszcze bardziej wyjątkowe.  

My również nie próżnujemy, dlatego wraz z Klaudią Kłos (Klaudia Klos Make-up artist), Aleksandrą Medyńską (Salon Kreowania Wizerunku Aleksandra Medyńska) oraz Sebastianem Maciejko (Sebastian Maciejko – Fotografie) postanowiliśmy przygotować dla Was specjalną świąteczną sesję zdjęciową, wzbogaconą o porady makijażowe, a także stylizacje fryzur.

Ekipa współtworząca sesję w obiektywie Sebastiana Maciejki

W czasie uroczystej kolacji lub podczas odwiedzin rodziny pragniemy wyglądać elegancko oraz stosownie do okazji. Szczególnie kobiety chcą zadbać o swój wygląd, poczuć się pięknie i gustownie. W tym momencie spieszymy z pomocą! Drogie Panie, w sprawie makijażu Klaudia Kłos radzi:

-Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań i wieczorowych kreacji.
Jaki makijaż sprawdzi się na ten czas? Nie może zabraknąć subtelnego błysku!
Migoczący i opalizujący pyłek na ruchomej powiece, nada spojrzeniu tajemniczego wyrazu.
Do tego można dodać minimalny modelarz załamania powieki cieniami w kolorach ziemi (już koniecznie matowymi!).

-Święta to także czas niezliczonej ilości posiłków. Czy aby pomadka to dobre rozwiązanie? Ależ tak! Dla tych stawiających na makijaż oka dobrym rozwiązaniem będzie subtelniejsza pomadka w kolorach: nude, pastelowego różu czy brzoskwini.

-Dla osób lubiących mocniejszy „look” polecam ponadczasową czerwień na usta.Tylko koniecznie w formule o przedłużonej trwałości. Cera do takiej pomadki powinna być świetlista, ale nie świecąca. Niedoskonałości i przebarwienia przykryte, owal twarzy minimalnie podkreślony bronzerem. Na pierwszym planie zostają usta.
Zasady w makijażu cery zostają bez zmian. Aby makijaż wyglądał nieskazitelnie cały wieczór potrzebujemy jeszcze jednej części składowej: uśmiechu i pogody ducha!

Natomiast jeżeli chodzi o świąteczne fryzury Aleksandra Medyńska ma na to swoje rozwiązania:

Stawiamy na coś subtelnego, a jednocześnie szykownego. W takim zestawieniu bardzo dobrze sprawdza się upięcie włosów z tyłu głowy w delikatnego koczka. Dodatkowo uroku z pewnością dodadzą wypuszczone pojedyncze pasma, które można podkręcić lokówką bądź prostownicą, a później delikatnie przeczesać, tak aby utworzyły lekkie fale. Przy takiej fryzurze śmiało możemy wzbogacić naszą stylizację dużymi, ozdobnymi kolczykami.

– Natomiast kobietom o pięknych, długich włosach, które niekoniecznie dobrze czują się w upięciach również proponujemy bardzo klasyczne, ale jakże piękne loki lub fale. Starajmy się delikatnie przygładzić zawsze przód przy użyciu lakieru, aby włosy przy zmiennej temperaturze nie uległy puszeniu. Taką stylizację bardzo łatwo i szybko wykonać, a efekt…zawsze jest zdumiewający.

Mamy nadzieję, że przygotowane porady przydadzą się niejednej z Was i sprawią, że poczujecie się nadzwyczajnie w te świąteczne dni 🙂

Na koniec chcielibyśmy również złożyć Wam najszczersze życzenia.

Radosnych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Żeby w tym natłoku zajęć każdy z nas potrafił cieszyć się z cudownych, magicznych chwil spędzonych wśród rodziny i przyjaciół.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Nie zapomnijcie obejrzeć naszą świąteczną galerię! 🙂