Salon kosmetyczny „Siła Natury” – łączymy naszą moc z kosmetykami TianDe – wywiad + konkurs

Azjatyckie produkty do pielęgnacji nie od dziś zdobywają popularność na rynku kosmetycznym. Na terenie naszego miasta również znajdziemy miejsce, w którym zabiegi z użyciem tych preparatów budzą coraz to większe zainteresowanie klientów w codziennej dbałości o skórę twarzy. O mocy marki TianDe rozmawiamy z Agatą Mróz – założycielką gabinetu kosmetycznego „Siła natury”.

 Od jak dawna kosmetyki marki TianDe są dostępne na tarnowskim rynku?

 Kosmetyki TianDe na rynek tarnowski wprowadziliśmy w 2013 r., w Polsce są dostępne od 2012, natomiast na świecie od ponad 10 lat. Z każdym rokiem produkty te cieszą się coraz większą popularnością, dlatego też postanowiłam otworzyć gabinet kosmetyczny, gdzie wykonujemy zabiegi głównie w oparciu o te produkty. Bardzo bogaty skład i wysokie wysycenie składnika aktywnego sprawia, że kosmetyki przynoszą spektakularne efekty w krótkim czasie.

 Skąd pochodzi ta marka kosmetyków i czym się wyróżnia na tle innych firm? A także co znajdziemy w ich składzie?

 Właścicielami firmy są Rosjanie, a cała produkcja oparta jest na medycynie Dalekiego Wschodu i nanotechnologii. Słowo „TianDe” z języka chińskiego oznacza „niebiańską doskonałość” i przekłada się na dążenie do harmonii pomiędzy naturą, a człowiekiem. Kosmetyki te wyróżniają się bardzo bogatymi składami z wykorzystaniem unikalnych substancji, oczywiście pochodzenia naturalnego, takich jak: mucyna ślimaka, korzeń żeń-szenia, tłuszcz i jad węża, maczużnik, placenta, fucoidany, grzybek ling-zhi, szafran, lotos, ałun, srebro i złoto kolidalne, czy perła oceaniczna. Dzięki mikronizacji cząsteczek i wysokiemu poziomowi wysycenia składników aktywnych produkty TianDe działają na poziomie dokomórkowym i pozwalają na szybkie osiągnięcie zamierzonego efektu w pielęgnacji skóry.

 Jakie wykonują Państwo zabiegi pielęgnacyjne w wykorzystaniem produktów marki TianDe?

W swojej ofercie gabinet kosmetyczny oferuje szeroki zakres zabiegów nawilżających, regenerujących, anty-age, liftingujących i przeciw trądzikowych. Wykonując zabiegi tylko na produktach TianDe, możemy uzyskać podobne efekty, jak po drogich zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki temu możemy oferować je bez użycia sprzętu elektrycznego kobietom w ciąży, osobom z implantami i/lub rozrusznikami serca oraz bardzo wrażliwą skórą.

Pełna oferta zabiegów na kosmetykach TianDe dostępna jest na naszej stronie: http://silanatury24.pl/portfolio-item/zabiegi-na-twarz/

 Czy podczas zakupów klienci mogą liczyć na poradę w doborze odpowiednich dla siebie kosmetyków?

Oczywiście, że tak. Mamy bardzo szeroki wachlarz produktów do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Dzięki znajomości składów produktów i ich działaniu, możemy szybko dobrać odpowiedni kosmetyk dla potrzeb skóry: zarówno bardzo wrażliwej (nawet atopowej, również u dziecka), nastoletniej z trądzikiem czy dojrzałej – wymagającej szybkiej i głębokiej rewitalizacji. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie i staramy się sprostać jego oczekiwaniom.

Gdzie można zakupić Państwa produkty – czy jest to punkt stacjonarny czy również internetowy?

Sprzedaż produktów prowadzona jest w sklepach stacjonarnych – u nas w Tarnowie przy ul. Głowackiego 46, przy której mieści się również mój gabinet kosmetyczny „Siła natury” i Goldhammera 10, ale zakupów można także dokonywać w sklepie internetowym: www.tiandetarnow.pl. Dodatkowo „spotkać” nas można na rożnego rodzaju eventach organizowanych przez miasto Tarnów oraz instytucje kulturalne miast z całej Małopolski.

 Czy może polecić Pani jakiś hit wśród kosmetyków, który będzie idealnym prezentem świątecznym dla kogoś wyjątkowego? Może coś dla Pań i Panów?

Najbardziej hitowymi produktami TianDe są: kremy z mucyna ślimaka z bardzo wysokim wysyceniem substancji aktywnej, którą znajdziemy na drugim miejscu w składzie INCI – dzięki czemu kremy te czynią niebywałe efekty, a my spotykamy się z wieloma pozytywnymi opiniami w stosowaniu tych preparatów. Dodatkowo kosmetyki te nie tylko odnajdują się w pielęgnacji skóry twarzy, ale również są pomocne w szybkiej regeneracji po oparzeniach, czy różnego rodzaju bliznach. Drugim hitowym produktem jest szampon z prawdziwym korzeniem żeń-szenia przeciw wypadaniu włosów. Następnym może być np. błyskawiczny żel złuszczający martwy naskórek w formie peelingu enzymatycznego po użyciu którego w zaledwie dwie minuty mamy świeżą i czystą skórę. Dla osób o wrażliwej i alergicznej skórze mamy w ofercie kule turmalinowe do prania, zastępujące agresywne środki piorące. Polecane są one przede wszystkim dla tych, którzy borykają się z atopowym zapaleniem skóry. Takich produktów jest naprawdę bardzo dużo i można by jeszcze długo je wyliczać. Myślę jednak, że na pewno nawet najbardziej wymagający klienci znajdą u nas coś wyjątkowego dla siebie, bądź drugiej osoby.

 Dziękujemy bardzo za rozmowę.

Wszystkie zamieszczone propozycje, a także wiele innych produktów odnajdziecie na stronie www.tiandetarnow.pl

KONKURS !!!

 Gabinet „Siła Natury” z okazji zbliżających się Mikołajek zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem „Z pięknem Ci do twarzy”.

Do wygrania jeden z dwóch zabiegów oferowanych na bazie produktów marki TianDe:

 1. pielęgnacyjno-regenerujący na twarz na bazie mucyny ślimaka,
 2. lub oczyszczający dla cery trądzikowej i problematycznej,

Co należy zrobić, aby go otrzymać? Wystarczy, że spełnisz następujące warunki:

 •  polubisz fanpage Nasz-Tarnów.Pl i Siła Natury Tarnów,
 • polubisz i udostępnisz post na swoim Facebooku,
 • w komentarzu pod postem napiszesz: „Jaki zabieg Ty wybierasz”

Spośród wszystkich Uczestniczek wylosujemy 2 Panie, które otrzymają tę wyjątkową nagrodę.

 Konkurs trwa do 06.12.2018r.

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest Nasz-Tarnów.pl sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów.
 2. Przedmiotem konkursu jest prawidłowe spełnienie jego warunków zamieszczonych pod artykułem na stronie www.nasz-tarnow.pl.
 3. Konkurs trwa do 06.12.2018r.
 4. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest posiadanie konta na facebook’u.
 5. Uczestnicy w celu zakwalifikowania do konkursu muszą spełnić następujące warunki: polubić fanpage Nasz-Tarnów.pl, fanpage Siła Natury Tarnów, udostępnić i polubić post znajdujący się na fanpage’u Nasz-Tarnów.pl, oraz w komentarzu napisać : Jaki zabieg wybierają.
 6. Głównymi nagrodami w konkursie są zabiegi pielęgnacyjne na twarz oferowane w gabinecie kosmetycznym „Siła Natury” znajdującym się przy ul. Głowackiego 46, 33-100 Tarnów.
 7. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie oraz umieszczanie na stronie danych osobowych przez Nasz-Tarnów.pl sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów.