SAG – Strefa Aktywności Gospodarczej “Piaskówka” gotowa.

źródło: www.tanow.pl

Właśnie zakończono realizację SAG “Piaskówka”, stanowiącej część projektu tworzenia nowych nieruchomości inwestycyjnych na terenie Tarnowa. Już 6 listopada odbędzie się “Dzień Otwarty”, na którym zostaną zaprezentowane nieruchomości dostępne dla przedsiębiorców oraz konsultacje w zakresie inwestycji. 

Rozpoczęcie oględzin nowych przestrzeni dla inwestorów bedzie prowadzone wg przygotowanego harmonogramu. (patrz. poniżej) 

źródło: www.tarnow.pl

Wszyscy zaineteresowani będą mogli skorzystać z wiedzy pracowników Urzędu, specjalizujących się w zakresie: sprzedaży i zwolnień od podatku za daną nieruchomość, jak również pozwolenia na budowę, zagospodarowania przestrzennego terenu, otrzymając tym samym kompleksową obsługę inwestora. Przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać też z przedstawicielami Krakowskiego Parku Technologicznego.

W SAG “Piaskówka” trwają obecnie procedury przyjęcia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, później dokonanie podziałów geodezyjnych, wyceny nieruchomości i ogłoszenie przetargów. Kolejnym miejscem inwestycyjnym “Utworzenia Strefy Aktywności Gospodarczej jest “Komunalna” w Tarnowie, której oddanie ma nastąpić w maju 2020 roku.