Gemini Park Tarnów: Ponad 40 sklepów pozostaje otwarte.

W czasie trwającego 3 tygodnie lockdownu, który rozpoczął się 20 marca 2021, w Gemini Park Tarnów otwartych pozostanie ponad 40 sklepów i punktów usługowych. Są wśród nich te niezbędne do zrobienia przedświątecznych zakupów.

Zgodnie z decyzją władz, cześć oferty handlowej w centrach handlowych w całej Polsce, czasowo została wyłączona. W tarnowskim Gemini Park otwarte pozostają wszystkie sklepy pierwszej potrzeby, a także wybrane punkty usługowe: czynne są sklepy spożywcze, drogerie, a także apteka.

Działają również sklepy zoologiczne, a także księgarnie, saloniki prasowe, największy w regionie market budowlany – Castorama, czy też sklepy meblowe. Wciąż można także w centrum handlowym załatwić wiele niezbędnych spraw. Otwarte są m.in. punkty teleoperatorów, kantor, punkt krawiecki, pralnia, myjnia samochodowa czy Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Czynne pozostają także lokale gastronomiczne, które wydają potrawy na wynos.

– W reżimie sanitarnym i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa w Gemini Park, działa obecnie ponad 40 sklepów i punktów usługowych. Oznacza to, że oferta dostępna jest w takim samym zakresie, jak w styczniu, podczas trzeciego lockdownu – informuje Joanna Rzepecka-Zienko, Dyrektor ds. marketingu i PR.

– W galerii można więc zrobić niezbędne, codzienne zakupy, także te związane ze świątecznymi przygotowaniami. Centrum pozostaje otwarte od 9:00 do 21:00, z tym, że różne sklepy czynne są w różnych godzinach. Te warto sprawdzić na naszej stronie internetowej – dodaje.

Lista czynnych sklepów i punktów usługowych: Apteka, Auto SPA, Bedlux, Canal+, Castorama, Cyfrowy Polsat/Plus, Czas na Herbatę, Daisy, Empik, Hebe, Punkt Odbioru Zamówień IKEA, Jysk, Kantor Liberty, Kolporter, Krawiec, Maxi Zoo, Optyk Kwaśniak, Orange, Paczkomat InPost, Pasmanteria, Perfekt Serwis, Play, Plus, Pralnia EBS, Rossmann, Serki Góralskie, Smak, 3 punkty Strusinianki, Świat Książki, T-Mobile, Tesco, Vessuna, Vision Express, Wulkanizacja, Ziaja.

Czynne pozostają także lokale gastronomiczne: Geki Sushi, Ice Cafe, KFC, Makarun i Pizza Hut. Sprzedają one jednak wyłącznie na wynos. Część prowadzi także dostawy do domu czy opcję: zamów i odbierz. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie: www.tarnow.geminipark.pl.

Niezmienne pozostają także zasady sanitarne: Dystans, Dezynfekcja, Maseczka, panujące w centrum handlowym. Na terenie galerii oraz w jej sklepach obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką. W czasie zakupów należy zachować dystans min. 1,5 metra, zwłaszcza w czasie oczekiwania w kolejce.

Zaleca się także regularną dezynfekcję rąk przed zakupami i po zakupach. Służą do tego zarówno dyfuzory z płynem ustawione przed wejściami do sklepów i przy kasach, jak również dyfuzory rozlokowane na terenie galerii.

Podobnie jak w przypadku poprzednich lockdownów, tak i teraz w centrum obowiązują limity osób mogących przebywać tu jednocześnie. O tym, ile osób może wejść w tym samym czasie do galerii i do sklepu informować informują komunikaty zawieszone w widocznym miejscu, np. w witrynach sklepowych.

Listę czynnych sklepów wraz z godzinami otwarć można znaleźć na www.tarnow.geminipark.pl.

Krzysztof Blacha