Adrian Dulęba zwycięzcą tegorocznej edycji Ligi Typerów!!!

W dniu wczorajszym odbyły się ostatnie dwa spotkania w PGE Ekstralidze Żużlowej w sezonie 2020 😊 Tym samym zakończyliśmy również tegoroczny sezon naszej zabawy w typowanie wyników w Ligi Typerów 😊.

W typowanych przez Was meczach padły następujące wyniki : 

Wrocław – Zielona Góra 50:40

Leszno – Gorzów 59:30

Zgodnie z przewidywaniami Mistrzem Polski została Fogo Unia Leszno, która w rewanżowym finałowym meczu znokautowała drużynę z Gorzowa wygrywając prawie 30-ma punktami.

Brązowy medal w rozgrywkach powędrował do Wrocławia, gdzie miejscowa drużyna odrobiła straty z pierwszego spotkania i wygrała z zielonogórzanami w stosunku 50:40.

W naszej Lidze Typerów ostatnia kolejka miała zadecydować, kto z Was zwycięży w sezonie 2020. Ponieważ do zdobycia było jeszcze 6 punktów, wszystko mogło się zdarzyć. Dotychczasowy lider – Adrian Dulęba, który od wielu kolejek prowadził w klasyfikacji, obronił się przed atakami rywali i wygrał tegoroczną edycję Ligi Typerów!!!! 😊😊😊

Za zwycięstwo otrzyma pamiątkowy puchar oraz karnet na mecze drużyny Unii Tarnów w sezonie 2021 😊. GRATULUJEMY!!! 😊

Ostateczna klasyfikacja w bieżącym sezonie przedstawia się następująco :  

  1. Adrian Dulęba                                                   67 pkt
  2. Kamil Regiec                                                      64 pkt
  3. Krystian Kris, Adrian Tokarski                po 62 pkt                                              

Tym samym kończymy tegoroczną edycję Ligi Typerów. Zwycięzcy jeszcze raz GRATULUJEMY i żegnamy się do przyszłego roku. Liga Typerów powróci w sezonie 2021!!! 😊

Do zobaczenia na torach 😊.