Porażka piłkarzy ręcznych.

Piłkarze ręczni Grupy Azoty SPR Tarnów przegrali w rozegranym w sobotę w Arenie Jaskółka spotkaniu PGNiG Superligi z drużyną Sandra SPA Pogonią Szczecin. Przegrana była o tyle dotkliwa bo poniesiona aż 12 bramkami. Mecz zakończył się wynikiem 19-31 (9-13).

Praktycznie od początku spotkania goście narzucili swój styl gry i po kilku minutach prowadzili już 1:4. Tarnowianie próbowali gonić szczecinian i przez jakiś czas na tablicy wyników pojawiał się nawet rezultat remisowy. Pod koniec pierwszej połowy meczu goście uciekli znów na cztery bramki i pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 9:13.

W drugiej połowie szczecinianie powiększali tylko przewagę, natomiast gospodarze razili nieskutecznością i nie potrafili pokonać bramkarza gości nawet z rzutów karnych. Pomimo prób niwelowania ogromnej przewagi drużyny szczecińskiej, tarnowianie nie byli w stanie przeciwstawić się rywalom i ostatecznie przegrali w bardzo słabym stylu.

Grupa Azoty SPR: Patryk Małecki, Dawid Ciochoń – Rennosuke Tokuda 5, Jakub Kowalik 3, Łukasz Kużdeba 2, Kacper Lazarowicz 2, Kamil Pedryc 2, Wojciech Dadej 1, Kacper Majewski 1, Marcin Wajda 1, Mateusz Wojdan 1, Shuichi Yoshida 1, Przemysław Mrozowicz, Albert Sanek.