Zimowe turnieje gier planszowych na ferie.

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie przygotowała na czas ferii zimowych dla fanów gier planszowych turnieje aby przez okres przerwy w nauce ciekawie spędzić i spożytkować czas wolny. Od 17 stycznia, dzieci i młodzieży mogą brać udział w zabawie po uprzednim zgłoszeniu. 

Jeżeli nie jesteś fanem białego szaleństwa lub masz ochotę na nieco inną rozrywkę, koniecznie przyjdź do nas – zachęcają organizatorzy z biblioteki przy ul. Nowy Świat. Chętni będą mogli pograć w takie gry jak „5 sekund”, „Super Farmer De Lux”, „Splendor”, „Papua”, „Osada” i „Cortex”. W każdy dzień zaplanowano rozgrywki z inną grą, ale należy zwrócić uwagę, że przy każdym tytule jest podany minimalny wiek gracza. Dla najmłodszych (7 lat) przygotowano grę „Farmer de Lux”, jednak w przypadku większości planszówek wymagane jest, by minimalny wiek dziecka wynosił 10 lat.

Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy zadzwonić (14 621 73 90 wew. 27) lub wysłać maila (multimedia@bpt.edu.pl). Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Turnieje rozgrywane będą od poniedziałku do piątku przez cały okres ferii zimowych (od 17 do 28 stycznia) w godzinach od 11:30 do 13.00.

Szczegółowy harmonogram spotkań można znaleźć TUTAJ.

źródło/www.bpt.edu.pl