Ferie w Solskim.

W Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie w ramach ferii zimowych odbędą się muzyczno – aktorskie warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat pt. “Lata ptaszek”, na podstawie tekstu Jana Brzechwy.

“Lata ptaszek ” to muzyczno-aktorskie warsztaty,  na których wspólnie pośpiewamy,  poruszamy się i pobawimy w teatr, a wszystko we wspaniałym klimacie stworzonym przez tekst Jana Brzechwy i muzykę Mieczysława Janicza. Na chwil parę przeniesiemy się do ptasiej społeczności i sprawdzimy jak bardzo różni się od naszej, a może w ogóle…

Na nasz teatralny warsztat składać się będą: ćwiczenia z emisji głosu,  nauka tekstu na pamięć, ćwiczenia z synchronizacji ruchowej, nauka pracy w grupie, praca plastyczna polegająca na tworzeniu elementów kostiumów i scenografii spektaklu, w którym dzieci będą występować  na zakończenie naszej wspólnej przygody – zaprasza prowadząca warsztaty Kinga Piąty.

Termin zajęć: poniedziałek – piątek, 24 – 28 stycznia 2022 r.

  • 24 – 27 stycznia (poniedziałek-czwartek) w godzinach od 9:00 do 15:00.
  • 28 stycznia (piątek), finałowy pokaz dla opiekunów – godz. 11:00 – 17:00.
  1. Ilość uczestników – 15 osób
  2. Koszt: 450 zł, w tym obiadowy catering
  3. Prowadzący: aktorka Kinga Piąty, muzyk Piotr Niedojadło oraz opiekunka Agnieszka Jasielec
  4. Zapisy na warsztaty w Biurze Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688-32-87, 784-976-025, do środy 19 stycznia

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat umiejące samodzielnie czytać, co jest istotne podczas nauki tekstu na pamięć. Na zajęcia prosimy o przyniesienie drugiego śniadania, napojów, wygodnego stroju i obuwia na zmianę.

fot. P. Topolski

Marzena Kiełbasa