Zdrowe jedzenie bez wychodzenia z samochodu.

W chwili obecnej, gdy w trosce o zdrowie swoje i najbliższych unikamy kontaktu z osobami z zewnątrz mamy dla Was propozycję zdobycia posiłków z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa.

1.      Zamówienie składasz online www.dietdrive.pl lub telefonicznie 796 500 156

2.      Płatność odbywa się podczas zamówienia online lub kartą płatniczą.

3.      Odbierasz swoje posiłki z okienka DIETdrive bez wychodzenia z samochodu. Tarnów ul. Czarna Droga 52d

Jeżeli nie możesz do nas dotrzeć przywieziemy Twoje zamówienie na terenie Tarnowa.

Zdrowe jedzenie wzmocni Twoją odporność a Ty nie będziesz musiał chodzić na zakupy spożywcze.

Poza pojedynczymi posiłkami (sałatki/wrapy/obiady) mamy do Twojej dyspozycji całodzienne zestawy menu w postaci dietetycznego cateringu.

Zdrowe odżywianie jest bardzo istotne w okresie epidemii. Osłabiony organizm znosi gorzej wszelkie infekcje. Składniki zawarte w zielonych warzywach są niezbędne do utrzymania odpowiednio dużej populacji limfocytów, katechiny pomagają w walce z wirusami i obniżają ryzyko zachorowania. Ze statystyk USA wynika, że hospitalizacja z powodu grypy rośnie u osób spożywających zbyt małą ilość warzyw i owoców. Koniecznie ogranicz wysokoprzetworzone jedzenie  oraz cukier dodany w diecie. Nawet krótkotrwała hiperglikemia może mieć wpływ na odpowiedź immunologiczną na infekcje.

Od początku założenia firmy Apetyt na Zdrowie przestrzegamy bardzo rygorystycznych zasad higieny. Wszystkie wyznaczone procedury dotyczące monitorowania stanu zdrowia pracowników, czystości i dezynfekcji rąk, dezynfekcji pomieszczeń są u nas podstawą. W ostatnich dniach wprowadziliśmy wszystkie zaostrzone procedury dla zakładów pracy przekazane przez Ministra Zdrowia oraz GIS. Przygotowywane przez nas posiłki są bezpieczne.

Zdrowe jedzenie w postaci posiłków zdobywanych bez wychodzenia z auta lub z dostawą do domu to Wasza szansa na ustrzeżenie się przed COVID-19 – zamawiając gotowe dania nie narażacie się na zakażenie robiąc zakupy:
– nie dotykacie produktów, klamek, zakażonych powierzchni.
– nie podajecie kart płatniczych przy kasie,
– nie wklikujecie pinu,
– nie macie styczności z zarażonymi osobami,
– nie oddychacie powietrzem w którym może krążyć wirus.

Opisywana forma zdobycia zdrowego jedzenia to dobra szansa, aby ustrzec Waszych bliskich– członków rodziny, dzieci, rodziców.
Oni także nie powinni niepotrzebnie wychodzić z domu. Dzieci są świetnymi nosicielami, a starsi najliczniejszymi ofiarami. Pomyśl o tym i zamów catering również dla nich!