Zapisy do S.M.Rock na sezon 2021/2022.

Po wakacjach wznowiona zostaje działalność Szkoły Muzyków Rockowych działającej w Tarnowskim Centrum Kultury. Zajęcia odbywają się w systemie indywidualnym cotygodniowym z podziałem na sekcje instrumentalne tj. fortepian, gitarę, gitarę basową, perkusję oraz wokal. Adresowane są do dzieci (już od 9-10 rż.), młodzieży oraz dorosłych.

Program nauczania jest dostosowany jest do poziomu i preferencji muzycznych każdego ucznia. S.M.Rock jest właściwym kierunkiem zarówno dla tych, którzy przygodę z muzyką chcą zacząć od podstaw, jak też dla całkiem sprawnych już muzyków, którzy chcieliby udoskonalić swój warsztat.

Szkoła wbrew swojej nazwie nie skupia się wyłącznie na muzyce rockowej. Nauczanie opiera się na wszystkich gatunkach muzycznych z klasyką i jazzem włącznie. Uczniowie S.M.Rock mają możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy i umiejętności nie poprzestając jedynie na zajęciach i treningach. Co kilka miesięcy mogą występować przed publicznością. Jest to dla nich okazja by nieco obyć ze sceną, czy chociażby zapanowania nad tremą. Najbliższy taki koncert odbędzie się jeszcze we wrześniu (24.09) w Amfiteatrze Letnim.

W rozpoczynającym się sezonie nowością dla uczniów będzie możliwość udziału w dodatkowych zajęciach zespołowych, moderowanych przez nauczycieli poszczególnych sekcji.

Koszt zajęć indywidualnych pozostaje bez zmian wynosi 40 zł/godz. lekcyjną. Zapisy prowadzi Tarnowskie Centrum Kultury mieszczące się w Tarnowie przy Rynku 5.

Więcej informacji na stronie www.tck.plIndywidualne lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków:

  • Wokal: Sławomir Ramian / Weronika Kukla
  • Gitara: Łukasz Wełna
  • Bas: Grzegorz Nosek
  • Fortepian/Instr. Klawiszowe: Piotr Niedojadło
  • Perkusja: Gabek Rękas

Sebastian Szafarz, Dział Imprez Tarnowskie Centrum Kultury