Wielkie otwarcie Xtreme Fitness Gyms w Tarnowie – wywiad

8 grudnia w Tarnowie odbędzie się długo wyczekiwane otwarcie kolejnej siłowni Xtreme Fitness. O tym wydarzeniu, a także sukcesie marki Xtreme rozmawialiśmy z Pauliną Pietraszewską – Managerem Operacyjnym sieci klubów Xtreme Fitness Gyms.

Xtreme Fitness Gyms powstało w 2012 roku i od tego czasu Wasza marka bardzo szybko się rozwija. W których miastach powstały pierwsze siłownie i kluby fitness?

Otwarcie pierwszego klubu miało miejsce w listopadzie 2012 roku właśnie w Tarnowie. Nieco ponad rok później otworzyliśmy klub w Nowym Sączu, a w 2015 roku, klub w Gliwicach. Naszym kolejnym celem było otwarcie 3 lokalizacji w ciągu 12 miesięcy. W praktyce, po 2 latach Xtreme Fitness rozrosło się do 16 lokalizacji. Choć od samego początku z tyłu głowy w zamiarze były otwarcia nowych klubów, to nie sądziliśmy, że ekspansja będzie postępować w tak szybkim tempie.  Przyczyniły się do tego polepszenie modelu biznesowego, wprowadzenie nowych procesów, modyfikacja struktur oraz ciężka praca całego zespołu.

Pani Paulino, w Tarnowie to już drugi z kolei klub Xtreme Fitness. Czy w takim razie można powiedzieć, że tarnowianie dbają o swój wygląd oraz zdrowie i stąd zapotrzebowanie na tego typu placówki jest tak duże?

Obserwuje się ogólny wzrost świadomości wśród polaków, między innymi poprzez docierające zewsząd zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia. Aktywność fizyczna poza tym, że modeluje sylwetkę, kształtuje osobowość oraz przynosi wiele wymiernych korzyści zdrowotnych, stała się zwyczajnie modna, co bardzo mnie cieszy. Bardzo często to, co staje się modne, niekoniecznie jest zdrowe, a tu jest na odwrót.  My, jako sieć klubów fitness, czujemy się w obowiązku podejmowania działań aktywizujących polaków, w tym tarnowian i przyczyniania się do tego, by liczba osób trenujących regularnie się zwiększała.

Założyciel sieci Xtreme Fitness Gyms – Łukasz Dojka

W jaki sposób tego dokonujecie? Dlaczego tarnowianie wybierają Xtreme Fitness?

Aby zaistnieć, utrzymać się i wybić na rynku fitness, należy  przede wszystkim bezbłędnie rozpoznać potrzeby klientów, kolejno odpowiednio dopasować ofertę i zbudować przewagę nad konkurencją. Niedostateczna jakość obsługi jest jednym z powodów, dla których wiele firm ma problem z utrzymaniem się na rynku. Dzisiejszy wymagający klient oczekuje indywidualnego podejścia, profesjonalnej obsługi i najwyższej jakości sprzętu, które my mu zapewniamy. Przeprowadzamy regularne szkolenia personelu oraz dokładamy wszelkich starań, by atmosfera w naszych klubach była bezkonkurencyjna. Nic tak nie cieszy, jak zadowoleni klienci, którzy są częścią społeczności Xtreme Fitness, chętnie trenują, przyprowadzają znajomych i polecają nasz klub. Są swojego rodzaju ambasadorami i zasługują na nowe miejsce do ćwiczeń.  

Jaką dysponujecie kadrą?

Kadrą profesjonalistów, którzy zarażą Cię  pozytywną energią i  zmotywują do działania. Przy których poczujesz, że jesteś we właściwym miejscu o właściwym czasie. Nie ważne czy chcesz schudnąć, nabrać mięśni, poprawić kondycję czy najzwyczajniej w świecie pobyć wśród ludzi, których łączy ta sama pasja. Dokładamy wszelkich starań, by w Xtreme Fitness każdy bez względu na wiek czuł się pewnie i komfortowo. Zajęcia fitness poprowadzą między innymi Katarzyna Pac, Agata Duda, Artur Pobiegło czy Jacek Brzeziński, znani dobrze pasjonatom sportu i zdrowego stylu życia. 

Czy osoby, które są amatorami i przychodzą po raz pierwszy, mogą liczyć na fachową pomoc w doborze interesujących ich ćwiczeń i obsługi sprzętów?

Tak, oczywiście. Każdy klubowicz Xtreme Fitness wraz z karnetem otrzymuje w pakiecie darmową konsultację trenerską, podczas której poznaje dostępny na siłowni sprzęt oraz uczy się jak poprawnie trenować. Mamy świadomość tego, że duża część osób, która decyduje się na zakup karnetu do klubu fitness nigdy wcześniej nie trenowała lub ćwiczyła wyłącznie w warunkach domowych. Często są to ludzie, którzy w jakimś stopniu obawiają się nowego otoczenia. Chcą wyglądać i czuć się lepiej, ale potrzebują do tego naszej pomocy. Jesteśmy po to, by pomagać im osiągać swoje sportowe cele – to nasza misja.

Wracając do tematu otwarcia przez Was kolejnej siłowni, czy z tej okazji można liczyć na specjalne zniżki, kody rabatowe? Jakich atrakcji można spodziewać się 8 grudnia?

Oczywiście, że tak.  Przedsprzedaż promocyjnych karnetów cały czas trwa. Stoisko przedsprzedaży znajduje się w markecie budowlanym „Majster” przy ulicy Błonie 2. To ostatni moment, aby wykupić promocyjny karnet, w związku z tym gorąco zachęcam do zapisów.

Samemu otwarciu klubu będzie towarzyszyć przysłowiowa ”pompa”. Odwiedzą nas polskie gwiazdy kulturystyki i fitness, między innymi Paula Mocior, Piotr Borecki, Tomasz Marzec czy Mariusz Tomczuk, z którymi będzie można osobiście porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dodatkowo przygotowujemy panel dyskusyjny, podczas którego nasi goście specjalni odpowiedzą na wszystkie pytania zainteresowanych. Sylwia Ładyga – uczestniczka polskiej edycji MasterChef zaprezentuje wielkie show w postaci gotowania na żywo. Pojawi się także Pani Magdalena Depa-Muniak z Apetytu na Zdrowie i udowodni, że pyszne jedzenie może być również fit. Bardziej kalorycznych produktów w sam raz po ciężkim treningu również nie zabraknie, dlatego z pewnością nikt nie wyjdzie głodny. O całą oprawę muzyczną zadba DJ POAA, a imprezę rozkręci znany dobrze tarnowianom Marcin Grabowski. Nie zabraknie energetyzujących zajęć fitness, pokazów trenerskich i konsultacji treningowych. Wszystko to, zupełnie za darmo. Po otwarciu, w 2face Music Club, odbędzie się after party. Dodam, że wymienione atrakcje to tylko namiastka tego, co będzie się działo. Niech reszta pozostanie niespodzianką. Ze swojej strony mogę zapewnić, że takiego wydarzenia w Tarnowie jeszcze nie było. Zapraszam serdecznie wszystkich bez wyjątków.

W takim razie pozostaje nam niecierpliwie czekać.  Dziękuję za rozmowę.

Dziękuję.

 

UWAGA KONKURS!

Drogi Czytelniku! Miesięczny karnet do siłowni Xtreme Fitness o wartości 160 zł może być właśnie Twój!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

 •  polubić fanpage Nasz-Tarnów.pl,
 • polubić fanpage @klubxtremefitnesstarnowblonie,
 • udostępnić i polubić post znajdujący się na fanpage’u Nasz-Tarnów.pl,
 • odpowiedzieć na pytanie pod postem (dotyczącym konkursu): Dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać karnet?

Spośród wszystkich Uczestników wylosujemy 1 osobę, która otrzyma tę wyjątkową nagrodę.

Konkurs trwa do 06.12.2018r.

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest Nasz-Tarnów.pl sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów.
 2. Przedmiotem konkursu jest prawidłowe spełnienie jego warunków zamieszczonych pod artykułem na stronie www.nasz-tarnow.pl.
 3. Konkurs trwa do 06.12.2018r.
 4. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest posiadanie konta na facebook’u.
 5. Uczestnicy w celu zakwalifikowania do konkursu muszą spełnić następujące warunki: polubić fanpage Nasz-Tarnów.pl, fanpage @klubxtremefitnesstarnowblonie, udostępnić i polubić post znajdujący się na fanpage’u Nasz-Tarnów.pl oraz w komentarzu pod postem dotyczącym konkursu  odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać karnet?
 6. Główną nagrodą w konkursie jest miesięczny karnet do siłowni Xtreme Fitness o wartości 160 zł.
 7. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie oraz umieszczanie na stronie danych osobowych przez Nasz-Tarnów.pl sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów.