„WAKACYJNA PRZYRODA”- rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego!

Właśnie rozpoczęła się tegoroczna edycja konkursu fotograficznego pt. „Wakacyjna przyroda”, która skierowana jest  do wszystkich pasjonatów fotografii. Wszystkich dlatego, gdyż mogą brać w niej udział zarówno uczniowie tarnowskich szkół, jak i mieszkańcy Tarnowa oraz regionu. Swoje wyjątkowe zdjęcia można będzie nadsyłać do 30 września.

Jakie fotografie będą oceniane? Przede wszystkim jak głosi tytuł zabawy, należy zgłaszać fotografie o tematyce przyrodniczej, w tym również krajobrazowej, jakie wykonano na terenie miasta Tarnowa i w jego najbliższej okolicy. Forma zdjęcia dowolna, a więc mogą być to prace czarno-białe lub kolorowe, ale zrobione w czasie wakacji, czyli od lipca do września. Każdy uczestnik może złożyć tylko jeden obraz, który wcześniej nigdzie nie był publikowany. 

Zdjęcia należy przekazywać do tarnowskiego Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta przy ul. Nowej 4, bądź  przesyłać je pocztą, z dopiskiem „Konkurs fotograficzny – Wakacyjna Przyroda” na adres: UM, ul. Mickiewicza 2, 33-100 Tarnów. Do fotografii w formacie 20×30 cm na papierze błyszczącym należy dołączyć: oświadczenia o jej udostępnieniu i o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku osób niepełnoletnich muszą być podpisana zgoda przez osobę dorosłą oraz zdjęcie w formie elektronicznej na informatycznych nośnikach danych. Udział w konkursie jednocześnie zezwala na wykorzystanie zdjęć i prezentowanie ich np. na wystawie pokonkursowej. Oczywiście dla autorów najlepszych prac przewidziano nagrody i wyróżnienia. 

Poniżej znajdują się załączniki z treścią oświadczenia.

źródło/www.tarnow.pl