Rusza Tarnowskie Kino Plenerowe.

W sobotę, 25 czerwca o godzinie 21.00 na Kantorii wybierz się z rodziną na seans pod chmurką, gdzie rozpoczyna się Tarnowskie Kino Plenerowe. Na miejscu czekać będą czekały leżaki, ale warto zabrać ze sobą koc lub maty, czy poduszki.

Jak mówi Filip Seweryn ze stowarzyszenia Tarnowskiego Kina Plenerowego – Kantoria to idealne miejsce na organizowanie tego typu imprez, jest blisko centrum, dojazd jest prosty, a dodatkowo warto promować takie miejsca w mieście. 

Wydarzenie zostało podzielone na trzy wieczory filmowe. Pierwszy, najbliższy, to wieczór familijny, podczas którego zobaczymy seanse „Corgi, psiak królowej” oraz „Był sobie pies”. Tytuły kolejnych filmów (9 lipca i 13 sierpnia) są tajemnicą, jedynie co zdradzają organizatorzy to to, że drugi wieczór poświęcony będzie komedii dla osób starszych, a trzeci seans będzie hołdem dla jednego z największych aktorów kinowych. 

W czasie oglądania można zakupić lody oraz pizzę. Warto śledzić ich fanpage Tarnowskiego Kina Plenerowego, by dowiedzieć się więcej.

Wydarzenie realizowane jest z Funduszy Norweskich w ramach projektu „Tarnów Nowe Spojrzenie”.