„Ruchliwe poranki” w CSM!

Poranna gimnastyka i taniec w jednym – na tarasie Centrum Sztuki Mościce! Zapraszamy na ożywczy ruch po długim siedzeniu w domu! Załóż sportowe buty i zacznij dzień z pozytywną energią!

Zapraszamy na ćwiczenia z Zumbą Gold! To aktywność w rytmie latynoskiej muzyki. Relaksuje i poprawia samopoczucie a przy regularnym wykonywaniu – poprawia zdrowie. W ramach Ruchliwych poranków zapraszamy na sześć 45-minutowych spotkań. W karnecie taniej!

Ćwiczenia odbędą się na zewnątrz, z możliwością wejścia bezpośrednio na taras. Każda ćwicząca osoba będzie mieć zapewnioną bezpieczną odległość i butelkę wody.

 Jak wygląda trening?

Zumba Gold to odmiana zumby klasycznej. Nie wymaga umiejętności tanecznych. Wszystkiego uczymy się podczas ćwiczeń. Trening rozpoczyna się rozgrzewką w czasie jednej lub dwóch piosenek. Do każdego utworu tańczy się inaczej, ale kroki są proste i powtarzalne. Instruktor tańczy z uczestnikami i wszystko pokazuje. Po treningu właściwym przeprowadzone jest wyciszenie i relaksacja. Zajęcia Zumba Gold to połączenie tańca i fitness o zmniejszonym obciążeniu dla kręgosłupa i stawów. Jest odpowiednie dla osób potrzebujących ruchu o mniejszej intensywności dla organizmu (np. osoby starsze, kobiety w ciąży i po porodzie, osoby z nadwagą).

Ważne! W przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych (w tym znacznej nadwagi) niezbędna jest konsultacja z lekarzem, który potwierdzi możliwość udziału w zajęciach.

Prowadzenie

Michał MI YAGI Jagiencarz – jest trenerem tańca i fitnessu od 8 lat. Zaczął tańczyć, bo już miał dosyć siedzenia i bezruchu. Prowadził programy Masala Banghra, Urbhanize i Salsation w wielu tarnowskich klubach sportowych. Obecnie zajmuje się głównie Zumbą i Zumbą Gold. Bierze udział w maratonach charytatywnych, akcjach społecznych z pokojowym przesłaniem np. One Billion Rising przeciw przemocy wobec kobiet. Zaraża swoją radością i energią podczas ćwiczeń. Właściciel 5 (!) kotów.
Szkolił się w Polsce, Niemczech, Danii, Czechach i Rumunii pod okiem Izabeli Kin, Daniela Cavojec-Cesnekova, Dennisa Thomsena, Tiny Thomsen, Angeliki Kiercul, Alejandro Angulo.

Zajęcia odbędą się w następujących terminach:

  • Czwartki: 2, 9,16, 23, 30 lipca i 6 sierpnia 2020 r. w godz. 8.45 – 9.30
  • Ilość miejsc: do 20 osób

Rezerwacje: tel. 14 633 46 11, 14 633 46 15

Cena: karnet za 6 spotkań – 50 zł, pojedyncze zajęcia – 10 zł (kasa CSM, Traugutta1, 1, 33 – 101 Tarnów). Zachęcamy również do zakupu biletów online: www.csm.tarnow.pl (nie podlegają zwrotowi)

Centrum Sztuki Mościce