Repertuar kina “Marzenie” – od 23 października do 12 listopada.

Zapraszamy na nowe filmowe hity do tarnowskiego kina “Marzenie”. Już w najbliższych dniach będzie można zobaczyć wyjątkowe premiery, zarówno polskie jak i zagraniczne. 

23-29.10

 • 17.00 – TAJEMNICZY OGRÓD, Wlk. Bryt., od 7 lat; cena: 17/15 zł.
 • 19.15 – CZYŚCIEC, POL., od 13 lat; cena: 18/16 zł.

30-31.10

 • 17.15 – TAJEMNICZY OGRÓD, Wlk. Bryt., od 7 lat; cena: 17/15 zł.
 • 19.30 – OBRAZ POŻĄDANIA, USA, od 15 lat; cena: 18/16 zł.

2-5.11 

 • 17.15 – TAJEMNICZY OGRÓD, Wlk. Bryt., od 7 lat; cena: 17/15 zł.
 • 19.30 – OBRAZ POŻĄDANIA, USA, od 15 lat; cena: 18/16 zł.

6.11 

 • 17.00 – PSY I KOTY: ŁAPA W ŁAPĘ, USA, b/o; cena: 17/15 zł.
 • 19.00 – BANKSTZERZY, POL, od 15 lat; cena: 18/16 zł.

7-8.11

 • 15.00; 17.00 – PSY I KOTY: ŁAPA W ŁAPĘ, USA, b/o; cena: 17/15 zł.
 • 19.00 – BANKSTZERZY, POL, od 15 lat; cena: 18/16 zł.

9-12.11

 • 17.00 – PSY I KOTY: ŁAPA W ŁAPĘ, USA, b/o; cena: 17/15 zł.
 • 19.00 – BANKSTZERZY, POL, od 15 lat; cena: 18/16 zł.

TAJEMNICZY OGRÓD (dramat/familijny) – Wzruszający film opowiadający historię dziesięcioletniej,  osieroconej Mar, któray przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem. Wystraszona ale pełna ciekawości świata i tego miejsca, nie podejrzewa, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów i rygoru jaki panuje w domu wuja, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki, by wkrótce trafić na niezwykły i ogromny ogród. To właśnie tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.

CZYŚCIEC (dramat/religijny) – Niecodzienny obraz, pełen niewyjaśnionych sytuacji w reżyserii Michała Kondrata rozpoczyna się od wizyty bohaterki Fulli Horak od spotkania ze znajomymi, u których poznaje kobietę, pełenej oddania i niezachwianej wiary w Boga. Jej duchowość robi na wszystkich ogromne wrażenie, ale to spotkanie odciska piętno na Fulli i zmusza ją do poszukiwań i powrotu do wartości, które odrzuciła przed laty. Mistyczka grana przez niezwykła Małgorzatę Kożuchowską doświadcza objawienia dusz Świętych Opiekunów, jakie będą nawiedzać ją w kolejnych odsłonach, by przekazać kobiecie niezwykłą wiedzę na temat nieba, piekła i czyśćca.

 

OBRAZ POŻĄDANIA (thriller) – Ekscentryczny milioner Cassidy niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa, gdyż ma wobec niego swój plan. Ale jak się okazuje James pojawia się w rezydencji bogacza z piękną i tajemniczą Berenice. Ich wspólny przyjazd jest kontynuacją namiętnego romansu, a nowe miejsce sprawia, że mają najlepszą okazję do bliższego poznania się. Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia i prosi, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie. W zamian obiecuje mu sławę i karierę. James przyjmuje propozycje, ale nie wie, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Kochankowie nie mają świadomości, że odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

LISTY DO M. 4 (komedia romantyczna) – To już czwarta odsłona kultowej i lubianej polskiej komedii świątecznej, łączącej historie i perypetie miłosne, rodzinne wielu bohaterów. I tym razem w życiu dobrze znanych nam postaci nadchodzi świąteczna zawierucha. Mel (Tomasz Karolak) będzie musiał dostosować się do nowych standardów pracy, Karina i Szczepan wdrożą nowatorskie metody wychowawcze, Wojciech spotka nieoczekiwanego konkurenta do serca Agaty, a Karolina i Filip będą musieli sprawdzić, czy ich miłość ma szansę przetrwać, gdy pojawi się ta trzecia osoba. Na ekranach pojawią kolejne postacie i wątki – min. Cezarego Pazury. Kogo zagra? Kim będzie jego bohater? O tym dowiecie się już w krótce w kinach. 

PSY I KOTY: ŁAPA W ŁAPĘ (familijny): Mija 10 lat od stworzenia międzygatunkowego systemu ochrony, który jest opracowany i monitorowany zarówno przez koty, jak i psy, by utrzymać pokój w razie jakichkolwiek sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych i przejmuje kontrolę nad częstotliwościami słyszanymi tylko przez koty i psy, co doprowadza to do ponownego konfliktu między zwierzętami.  Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć zwierzęcym instynktom, aby przywrócić powszechny ład i harmonię między psami a kotami.

BANKSTERZY (dramat): Pracownica banku ma okazję się gdy wpada w jej ręce najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich. Mając pełne przyzwolenie szefa, bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan jest szarą eminencją krajowej finansjery i ma swoim telefonie kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób, min. młodego małżeństwa, które daje się wciągnąć w pułapkę finasową. 

źródło/www.tck.pl