Porażka Unii Tarnów.

W rewanżowym spotkaniu barażowym o awans do trzeciej ligi zawodnicy Unii Tarnów przegrali z drużyną rezerw Cracovii 0:4.

Już w 7. minucie bramkę zdobył Michał Rakoczy i rezerwy Cracovii objęły prowadzenie. Jeszcze przed przerwą padły kolejne dwa gole dla krakowian. Bramki zdobył Tomas Vestenický. W 63. minucie gola samobójczego strzelił Mateusz Nowak.

Tarnowianie kończyli mecz w dziesiątkę po tym, jak czerwoną kartkę otrzymał Jacek Malisz.

Zwycięzca gr. zachodniej IV ligi okazał się silniejszy od najlepszej drużyny z gr. wschodniej. Dzięki zwycięstwu w niedzielnym spotkaniu to drużyna Cracovii II zapewniła sobie awans do III Ligi.

MKS Cracovia II – ZKS Unia Tarnów 4:0 (3:0)

1:0 – Rakoczy 7′
2:0 – Vestenický 36′
3:0 – Vestenický 44′
4:0 – Nowak 63′ (sam.)

MKS Cracovia II: Wilk – Zaucha, Jarzynka, Bracik, Pik – Supryn, Rakoczy, A. Malisz (Ożóg 82′), Vinicius (Wiśniewski 57′), Strózik (Bała 74′) – Vestenický (Stachera 46′)

ZKS Unia Tarnów: Lisak – J. Malisz, Zając, Węgrzyn, Adamski (Starzyk 85′) – Orlik, Nowak, Nytko (Miłkowski 46′), Biały, Wardzała (Tyrka 46′) – Popiela