“POCIĄGa nas kariera”

Czy można w myśl słów piosenki Maryli Rodowicz „Wsiąść do pociągu byle jakiego,
Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet (..)”?

Okazuje się, że tak- chociaż nie jest to „byle jaki” pociąg!

Sami zobaczcie!

Pociąg specjalny pn. “Małopolski pociąg do kariery – Rozwijaj się koncertowo” wyruszy z Krakowa i zatrzymując się w Bochni, Brzesku, Tarnowie, Tuchowie, Ciężkowicach i Bobowej pojedzie do Gorlic. Potem tą samą trasą wróci z Gorlic do Krakowa. Na każdym przystanku będzie można swobodnie wsiadać i wysiadać, nie ma konieczności przejechania pociągiem całej trasy.

Jeśli szukasz pomysłu na niedzielę a jednocześnie chcesz fajnie spędzić czas z najbliższymi -10 czerwca wybierz się na wycieczkę po Małopolsce (ZA DARMO[1]). Dla pasażerów czeka dodatkowa bonifikata w postaci zniżek na niektóre wydarzenia. Jakie? Patrz niżej!

Jakie atrakcje czekają na nas wewnątrz ?

  • sesje z doradcą,
  • prezentacje projektów wspierających osoby młode wchodzące na rynek pracy,
  • bony na szkolenia dla osób pracujących,
  • konsultacje dla osób wracających do Polski po pracy za granicą,
  • zabawy dla dzieci pod okiem wykwalifikowanego animatora,
  • dobra zabawa przy muzyce na żywo,
  • zwiedzanie kabiny maszynisty i rodzinne warsztaty robotyki (w Gorlicach).

Przejazd “Małopolskim pociągiem do kariery” jest skierowany głównie dla młodzieży stojącej przed wyborami zawodowymi, osób pracujących, które chcą rozwijać się zawodowo, osób szukających pracy a także rodzin z dziećmi.

Organizatorem wydarzenia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego. Partnerem wydarzenia są Koleje Małopolskie sp. z o.o.

Przejazd “Małopolskiego pociągu do kariery” odbywa się w ramach Święta Małopolski i Małopolskiego Dnia Uczenia się. Wydarzenie objął honorowym patronatem Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego

Więcej na stronie: www.pociagdokariery.pl

[1] bezpłatne zaproszenie można odebrać, m.in. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz w jego Zespołach Zamiejscowych w Tarnowie i Nowym Sączu, w instytucjach partnerskich, a w dniu wydarzenia także w samym pociągu. Tylko zaproszenie upoważnia do wejścia do pociągu w dniu wydarzenia.