Mundial: Znani tarnowianie typują mecz Polska – JaponiaDrugi mecz w wykonaniu polskiej reprezentacji również okazał się klapą. Nie pomogły zmiany kadrowe, których dokonał Adam Nawałka. Gra naszej drużyny wyglądała jeszcze gorzej niż podczas starcia z Senegalem. Właściwie żaden element piłkarskiego rzemiosła nie funkcjonował na choćby przyzwoitym poziomie. Tym samym kończymy przygodę z rosyjskim Mundialem. Pozostaje tylko spotkanie o honor przeciwko Japonii, które odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 na stadionie w Wołgogradzie. Spośród znanych tarnowian, którzy dla na wytypowali wyniki Biało-Czerwonych na Mundialu, tylko Jakub Jamróg przewidział porażkę z Kolumbią. A tak prezentuje się prognoza ostatniej rywalizacji z udziałem polskiej kadry:

Jakub Jamróg – żużlowiec Grupy Azoty Unia Tarnów: Polska – Japonia 2:1
Krystian Janik – poeta i prozaik, autor pierwszej kryminalnej powieści o Tarnowie: Polska – Japonia 3:2
Robert Wardzała – były żużlowiec, poseł na Sejm RP: Polska – Japonia 2:0
Jakub Zając – tarnowski aktor młodego pokolenia, wystąpił m.in. w filmach „Najlepszy”, „Czuwaj” oraz serialu „Belfer”: Polska – Japonia 2:0
Tomasz Olszówka – Prezes Zarządu Centrum Zdrowia Tuchów: Polska – Japonia 3:1
Marcin Hycnar – Dyrektor Artystyczny Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie: Polska – Japonia 2:0
Krzysztof Tomasik – Komendant Straży Miejskiej w Tarnowie: Polska – Japonia 2:0
Rafał Huszno – muzyk, lider grupy Totentanz, HUSH, dziennikarz: Polska – Japonia 3:0
Dominik Prusak – adwokat, właściciel Kancelarii Adwokackiej: Polska – Japonia 3:2
Tomasz Weryński – dziennikarz informacyjny, prezenter Faktów w RMF FM: Polska – Japonia 1:0
Klaudia Gajdur – grająca trener Tarnovii Tarnów: Polska – Japonia 3:1

Typy zostały przesłane przed fazą grupową. Praktycznie wszyscy uczestnicy zabawy uważali, że Samurajowie będą dla Polaków najłatwiejszym rywalem. Wśród wskazanych rozstrzygnięć są same zwycięstwa Biało-Czerwonych i to przeważnie więcej niż jedną bramką. W ogóle tylko Tomasz Weryński nieco zwątpił w siłę ognia Orłów Nawałki, ponieważ jako jedyny nie wierzy w zdobycie przez nich co najmniej dwóch goli. Najczęściej powtarzającym się wynikiem jest 2:0, został on wskazany czterokrotnie. Dodatkowo jeszcze dwie osoby wierzą, że zachowamy czyste konto.