Małe BWA z uczestniczką Salonu – Patrycją Zelek.

W niedzielę, 29 sierpnia w godzinach między 15.00-16.30, Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza do swojej siedziby najmłodszych mieszkańców (powyżej 6 lat) Tarnowa i okolic na “Małe BWA”, które poprowadzi Patrycja Zelek. Materiały zapewnia organizator. Liczba miejsc ograniczona.

Uczestnicy podczas warsztatów będą mogli stworzyć obiekty lub asamblaże z materiałów naturalnych (np. suszonych roślin, kwiatów, patyków) oraz przedmiotów powszechnie uważanych za niepotrzebne. Będziemy bazować na zestawianiu i kontrastowaniu ich ze sobą, inspirując i odnosząc się do prac, które można oglądać na wystawie.

Patrycja Zelek- absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, na wydziale rzeźby. Obecnie mieszkam i tworzę w Lusławicach, gdzie wraz z rodzicami prowadzę gospodarstwo rolne. W swoich pracach coraz częściej sięgam po materiały znalezione w naturze lecz nie zrezygnowałam z materiałów takich jak metal, plastik, kamień, z których tworzę instalacje. Współorganizowałam wystawy w Lusławicach, jedna z nich odbywała się w małej szklarni moich rodziców natomiast druga w polu.

Obowiązują zapisy: edukacja@bwa.tarnow.pl, 606 146 520.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Miasta Tarnowa

Ewa Łączyńska-Widz, dyrektorka Biura Wystaw Artystycznych w Tarnowie