Rusz się z domu!

Już po raz kolejny Rada Osiedla Piaskówka zaprasza wszystkich mieszkańców Tarnowa do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach w plenerze. Ćwiczenia poprowadzą profesjonaliści i propagatorzy zdrowego stylu życia – będzie można pobiegać, zadbać o swój kręgosłup lub uprawiać Nordic Walking. Wiek nie ma znaczenia – “Rusz się z domu: i zadbaj o swoje zdrowie i dobą kondycje na długie lata. 

Zajęcia z Nordic Walkingu odbywać sie będą w poniedziałki i w piątki w godzinach od 18.00 do 20.00 – poprowadzą je Aleksander Duda, Andrzej Gągola i Marek Śmiałek. Należy mieć ze sobą wygodny strój – odpowiedni do zmieniającej się pogody oraz kijki. Z kolei we wtorki i w czwartki od godziny 17.00 do 19.00 prowadząca Katarzyna Pasula pokaże i nauczy jak właściwie należy dbać o zdrowy kręgosłup – oprócz dresu weź ze sobą matę do ćwiczeń. Natomiast w każdą środę w godzinach 18.00-20.00, Rafał Mróz i Marek Łobuz zapraszają na wspólne bieganie dla średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Zainteresowane osoby proszone są o przyjście we wskazanych porach przed zajęciami w parku Piaskówka przy placu zabaw. Przy niesprzyjającej pogodzie – aktywności w plenerze mogą się nie odbyć. Zapisów można dokonywać przed samymi spotkaniami lub telefonicznie pod nr 798 643 762. 

Zajęcia na świeżym powietrzu jeśli pogoda dopisze będą trwały do końca listopada.