Fit Lovers – najbardziej energiczna para w Gemini Park Tarnów!

31 maja z okazji sobotniego Dnia Dziecka w Gemini Park Tarnów miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Na spotkanie z fanami przybyli znani youtuberzy- Fit Lovers. Pod tą nazwą kryją się dwie osoby: Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz. Są kojarzeni ze zdrowego trybu życia, a także z modnych stylizacji. W Internecie pokazują to, czym się interesują, a także zdrowy tryb życia. Nazywają siebie  El Wariato, wydali razem książkę, a także prowadzą na YouTube kanał, na którym znajdują się głównie vlog’i lifestyle’owe z przeróżnych miejsc na świecie. Para oprócz tego wszystkiego prowadzi także sklep z modną odzieżą oraz oferuje plany treningowe.

Piątek był to niezwykły dzień dla każdego z fanów, a szczególnie dla tych, którzy zgłosili się do konkursu: „Zostań Youtuberem – Pokaż nam swoje oblicze”. Główną bowiem nagrodą było wygranie zestawu pozwalającego na rozpoczęcie kariery na YouTube’ie  wartego 3 000 zł. Warunkiem uczestnictwa w konkursie był wiek 10-16 i nagranie 30 – sekundowego filmiku o swojej pasji.  W jury zasiadali: Anna Podkościelny Cyz, Patrycja Rega i Sebastian Curyło.

Na spotkanie przyszło bardzo wielu młodych ludzi. Na początku spotkania, prowadzący Marcin Grabowski- z zawodu konferansjer- przeprowadził z parą wywiad. Oczywiście nie zabrakło tu pytań od fanów, zadawanych na stronie Gemini. Potem przedstawionych zostało dziesięciu wybranych uczestników konkursu, a także ich krótkie filmiki. Do półfinału przeszło pięciu z nich. Rywalizacja była duża, ale zwycięzca mógł być oczywiście tylko jeden. Konkurs zwyciężył Jakub Półkoszek- 14 letni uczeń 7 klasy. Jego pasją jest nagrywanie vlog’ów z eksploatacją budynków. O konkursie usłyszał w radio, ale zgłosił się do niego dopiero po przeczytaniu szczegółowych informacji.  Był zaskoczony, że w Tarnowie obecni będą Fit Lovers’i.

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród pocieszenia oraz głównej nagrody nastąpił długo wyczekiwany dla wszystkich moment. Przez godzinę para pozowała do zdjęć z fanami. Dla każdego było to niezapomniane przeżycie.

Wydarzenie organizował Gemini Park Tarnów w ramach programu Tarnowskie Oblicza Mody, gdzie półfinaliści zostaną twarzami na bilbordach. Dzięki Gemini została zapewniona przestrzeń w części restauracyjnej, odpowiednia ochrona i pomoc medyczna.

Fit Lovers tak piszą o sobie:

 Jak to mówią o nas ludzie – jesteśmy po prostu el_wariato. Naszą pasją jest fitness, podróże, poznawanie nowych ludzi, moda, taniec i żarty na każdym kroku. Chcemy pokazać, że fit lifestyle, który prowadzimy to coś co jest w stanie odmienić nasze czasem szare polskie życie 😛 Z chęcią dzielimy się swoją pozytywną energią, więc zostań z nami na kanale i częstuj się!

Para na YouTube’ie ma ponad  222,550 mln wyświetleń i ponad 1,696 mln subskrypcji.

Anna Hajduk