„Dwa kwadranse prezydenta” – nowa audycja lokalnej telewizji.

W Tarnowie rusza nowa, ciekawa audycja telewizyjna przy współpracy STARnowa TV z Wydziałem Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta. Będzie to  cykliczny program prowadzony w formie magazynu telewizyjnego, pod tytułem „Dwa kwadranse prezydenta”, poświęcony sprawą informacyjno-publicystycznym naszego miasta z udziałem Romana Ciepieli.

Audycja i jej formuła składa się z dwóch części – w pierwszej pojawią się przedstawione przez prezydenta informacje dotyczące bieżących sytuacji i wydarzeń jakie dzieją się na terenie Tarnowa, w tym również będą poruszane najważniejsze miejskie sprawy, przedsięwzięcia i plany na najbliższe tygodnie. Druga część stanowi rozmowę, w której prezydent odpowiada na zadawane przez mieszkańców pytania (wcześniej poruszane podczas ulicznych sond realizowanych przez reporterów telewizji STARnowa TV). Pytania będzie można także przesłać pocztą emailową na adres media@umt.tarnow.pl z tematem „Pytanie do prezydenta”. Magazyn w tym monecie zaplanowano jako dwutygodnik, jeśli wzbudzi zainteresowanie 

Magazyn „Dwa kwadranse prezydenta” został zaplanowany jako dwutygodnik, ale gdy wzbudzi zainteresowanie i pojawi się większa liczba pytań od tarnowian, być może emitowany będzie co tydzień.

Magazyn znajdzie się wśród cyklicznych audycji dostępnych w serwisie internetowym starnowa.pl, będzie również emitowany na kanale 226 w sieci telewizji kablowej firmy MultiMedia i kanałach 226 i 140 sieci kablowej Vectra, z którymi współpracuje STARnowa TV. Audycja pojawiać się będzie również w tym samym czasie w miejskim serwisie informacyjnym pod adresem www.tarnow.pl oraz na miejskim kanale YouTube. Telewizja oczekuje na pytania od tarnowian do niedzieli 17 stycznia. O emisji pierwszego odcinka „Dwa kwadranse prezydenta” będzie oddzielna informacja. 

źródło/www.tarnow.pl