Co w tarnowskim kinie Marzenie? – 1-4.03.

Początkiem marca możemy zobaczyć w kinie Marzenie wyjątkowe filmy, na które już teraz serdecznie zapraszamy!

01 – 04.03

15:15 „SOLAN I LUDWIK”/ cena: 15/17 zł /Norwegia 6lat

17:00 „25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY”/cena: 18/16 zł/ PL 15 lat

19:30 „OBRAZ POŻĄDANIA”/cena: 18/16 zł/ USA 15lat

 „Ludwik i Solan – Misja księżyc”

Trwa wielki wyścig na Księżyc. Drużyny z całego świata pragną jako pierwsze umieścić swoje flagi na jego powierzchni. Wkrótce o podróży w kosmos zaczynają marzyć także śmiały Solan i nieco bardziej ostrożny Ludwik. Ich pojazdem ma się stać rakieta zbudowana przez Alfiego – przyjaciela, który w domowym zaciszu opracowuje niecodzienne wynalazki, chociaż nie zawsze udane… 

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawiający życie Tomasza Komendy – młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę… W roli matki Tomka Komendy zobaczymy Agatę Kuleszę. 

„Obraz pożądania”

Ekscentryczny milioner Cassidy niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa. Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice. Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

Źródło: www.tck.pl