Bal karnawałowy dla dzieci i dorosłych w Domu Kultury.

Dom Kultury przy os. Westerplatte zaprasza 28 stycznia na szalony bal karnawałowy dla małych i dużych. Liczy się pomysł na ciekawy strój i pozytywne nastawienie na świetna zabawę. Postacie z bajek, królewscy dostojnicy, wróżki, szalone stroje z lat młodzieńczych czy kosmici…. mile widziani. Motyw przewodni „Mały bal dla wielkich ludzi”.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do 19.00. Natomiast wcześniej, bo o godzinie 15.00 będą trwały warsztaty z robienia elementów przebrania. W trakcie trwania balu nagrodzone zostaną najbardziej kreatywnie przebrane tandemy, trio lub kwartety rodzinne. Na uczestników czeka aż 30 nagród. 

Organizatorzy zapraszają także na warsztaty tworzenia elementów przebrania, w czasie których będzie można zrobić akcesoria do stroju. Na miejscu będą czekać kapelusze, korony, czułki, różdżki, ogony i miecze, oraz wspólne przygotowanie dekoracji na bal. Placówka zapewnia dobrą muzykę i wspólne zabawy. Przekąski lub napoje we własnym zakresie w razie potrzeby.

Aby wziąć udział należy zapisać siebie, swoją rodzinę lub przyjaciół osobiście w Domu Kultury i odebrać kotylion, który trzeba zabrać na bal. Liczba miejsc jest ograniczona.

Pytania dotyczące balu należy pisać na adres: westerplatte@tck.pl

www.tarnow.pl