ŻUŻLOWA LIGA TYPERÓW: Kolejka pod znakiem tryumfów gości

Aż trzy z czterech spotkań rozegranych podczas ostatniej kolejki ŻUŻLOWEJ LIGI TYPERÓW zakończyło się zwycięstwami drużyn przyjezdnych. Największe rozbieżności dotyczyły wyników meczów Toruń-Częstochowa oraz Gorzów-Zielona Góra. W obu przypadkach gracze obstawili wszystkie możliwości, łącznie z remisami. Na torze, ze względu na pogodę nie pojawili się zawodnicy Unii Tarnów oraz Orła Łódź.

Spotkanie Jaskółek zostało przełożone na 18 maja, więc rezultat trzeba będzie wytypować ponownie. Bliżej zaplanowanego terminu na naszym facebookowym fan page’u pojawi się odpowiedni post.

W minionej kolejce nikomu nie udało się przewidzieć dokładnego wyniku więcej niż jednego meczu. Najlepiej poszło p. Jerzemu Kowalskiemu i p. Adrianowi Dulębie, którzy uzbierali po 5 punktów. Dotychczasowy lider tabeli nie tylko utrzymał się na pierwszym miejscu, ale nawet zwiększył przewagę.

Po V rundzie zmagań czołówka klasyfikacji przedstawia się następująco:

  1. 28 pkt – Adrian Dulęba
  2. 23 pkt – Dariusz Romanowski
  3. 21 pkt – Grzegorz Skórka, Maciej Frączek, Dariusz Przybyło
  4. 20 pkt – Paulina Mariusz Zając, Claudia Regiec
  5. 19 pkt – Szymon Szczęch
  6. 18 pkt – Sebastian Romanowski, Patrycja Pytlik, Krystian Janik, Krystian Kris, Rafał Dybka
  7. 17 pkt – Adrian Teliszewski, Kamil Krawczyk, Damian Drozd
  8. 16 pkt – Kamil Regiec
  9. 14 pkt – Rafał Baumgarten, Kamil Drobek
  10. 12 pkt – Adrian Tokarski, Sebastian Wu

W czwartek rozpocznie się typowanie następnej kolejki. Oby tym razem udało się rozegrać bez przeszkód wszystkie mecze. Zapraszamy do zabawy !!!