Xtreme Fitness – najbardziej pozytywnie oceniany klub w Tarnowie!

Wielkie otwarcie Xtreme Fitness Gyms (Tarnów Błonie) już za nami. W sobotę 8 grudnia do klubu przyszło wiele osób ceniących sobie zdrowy styl życia. Każdy, kto dowiedział się z Internetu o nowym Xtreme, pragnął skorzystać z okazji wypróbowania sprzętów.

Siłownia ma wiele plusów. Są to ceny promocyjne, duży parking, a także fakt, że wszystkie wykupione karnety obowiązują w każdym klubie Xtreme w Polsce.

Klub Xtreme Fitness istnieje już od 2012 roku i ciągle się rozwija. Dąży do tego, by stać się marką rozpoznawalną w całej Polsce. Zachęca również, by na podstawie franczyzy, otwierać własne kluby. Zarówno sami tworzymy kluby, jak też dzięki nam można otworzyć swój własny fitness klub – mówiła organizatorka Agnieszka Krupa – Jeśli ktoś chciałby, to oczywiście do tego zachęcamy. Pomagamy kierować całym procesem otwarcia klubu. Nie zostawiamy nikogo samemu sobie.

Xtreme Fitness wywarło pozytywne wrażenie na obecnych. Komentarze dotyczyły zarówno cateringu, przygotowanych atrakcji, jak i całego klubu.

Na pewno to jest najbardziej ekskluzywny, największy i najnowocześniejszy klub  w Tarnowie- stwierdziły Magda i Monika.- Minusów jeszcze nie odkryłyśmy .

Jeśli chodzi o sprzęty, to wyposażenie jest na dobrym poziomie. Znajduje się tutaj wszystko, czego potrzebuję– mówił Michał.- Czasami chodzimy na inne siłownie. Przyszliśmy na dzisiejsze otwarcie zobaczyć, jak to wygląda i mam bardzo pozytywne wrażenia. To jest chyba jedna z najlepszych siłowni, jeśli miałbym porównać z innymi.

Nigdzie nie widziałem lepszego sprzętu, jak tutaj. Dodam, że jest nawet taki, którego do tej pory nie znałem. Bardzo mi się podoba. Jeździłem do różnych klubów. Często było w nich za mało miejsca i złe rozmieszczenie. A tutaj duży plus za to, że siłownia znajduje się na dole, a bieżnie na górze. Dzięki temu, Ci ćwiczący na górze, mogą patrzeć, co dzieje się na dole. Ćwiczyłem już i jakościowo sprzęty są mega spoko. Tutaj jest dużo więcej maszyn, więcej niż na Śląsku, gdzie zazwyczaj ćwiczę. Lepiej bym tego wszystkiego nie poukładał – mówił Mateusz, dodając, że bardzo podoba mu się otwarcie i przygotowany catering.

Dodatkowo, w ofercie klubu jest darmowy pierwszy trening. Dzięki temu przed wykupieniem karnetu można przetestować siłownię i zajęcia fitnessu. Na otwarciu była możliwość zapoznania się z kadrą trenerską, skorzystania z konsultacji  i umówienia się na regularne treningi personalne z wybranym trenerem. Jeśli ktoś był nieobecny podczas sobotniego wydarzenia, recepcja klubu udziela odpowiedzi na pytania dotyczące treningów i trenerów. Umawia również z wybranym z nich na dogodny termin.

Ci, którzy podczas otwarcia nie mieli możliwości przetestowania sprzętów, zapragnęli przyjść w najbliższym terminie. Zainteresowanie było tak duże, że po raz pierwszy na parkingu brakowało wolnych miejsc.

Xtreme fitness nawiązało również współpracę z cateringiem dietetycznym Apetyt na zdrowie, który zajmuje się przygotowywaniem diety złożonej z pięciu posiłków. Oczywiście uświetnili otwarcie swoją obecnością, oferując darmowy poczęstunek. Natomiast w organizowanym przez nich konkursie można było wygrać właśnie jednodniowy catering, składający się z pięciu posiłków, o których była mowa wcześniej. Ułożone przez nich diety są bardzo zróżnicowane. Była również możliwość skorzystania z darmowego pomiaru składu masy ciała. Cieszyło się to ogromnym zainteresowaniem. Wielu pragnęło sprawdzić, czy tkanka mięśniowa, tkanka tłuszczowa, poziom wody w organizmie jest w normie. Korzystano również z porad dotyczących sposobu wyrównania gorszych wyników. Apetyt na zdrowie planuje również otwarcie nowej siedziby.

Obecne gwiazdy sportu, trenerzy, mnóstwo przygotowanych konkursów i możliwość darmowego, pierwszego treningu przyciągnęła wielu zainteresowanych. Na panelu dyskusyjnym każdy mógł zadać gwiazdom fitness i kulturystyki swoje pytanie. Wśród nich byli Mariusz Tomczuk, Tomasz Marzec, Łukasz Żak, Jacek Brzeziński, Paula Mocior i Piotr Borecki. Odpowiadali między innymi na pytania dotyczące treningów i przygotowywania się do zawodów. Później był pokaz kadry trenerskiej. Organizowano także maraton fitnessu, który spotkał się z dużym zainteresowaniem. Ostatnia atrakcja przewidziana została na godzinę 21:00.

Znam prawie wszystkie kluby w Tarnowie. Podoba mi się tutaj. Bardzo się cieszę, ze swojej przyszłej pracy w tym miejscu i nie mogę się jej doczekać- mówiła Instruktorka fitnessu i Zumby, pracująca dotąd również w drugim z klubów Xtreme Fitness w Tarnowie.

Anna Hajduk