W końcowej klasyfikacji Pucharu Świata pierwsze Aleksandra i trzecie Natalia.

Dżakarta szczęśliwa dla sióstr Kałuckich. W sobotnich (24.09) zawodach Pucharu Świata we wspinaczce sportowej w konkurencji na czas, które odbyły się w stolicy Indonezji, po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowały się w nich reprezentujące barwy AZS ANS Tarnów. Natalia zakończyła zmagania na drugim miejscy, natomiast jej siostra Aleksandra na trzecim. W klasyfikacji końcowej i pełnym podsumowaniu punktów – na podium stanęła Ola a Natalia na jego III stopniu.

W turnieju Aleksandra przebiegła 15-metrową ścianę w czasie 6.91 s, co dało jej trzecią lokatę. Z kolei Natalia z rezultatem 7.12 s sklasyfikowano na czwartej pozycji. W pierwszej rundzie zmagań, Natalia pokonała Indonezyjkę, Alivany Ver Khadijah a Ola okazała się szybsza od Francuzki, Capucine Viglione. Zwycięstwa udało się osiągnąć zawodniczką AZS ANS Tarnów również w biegach ćwierćfinałowych. Tym razem Aleksandra wygrała z inna Indonezjką, Nurul Iqamah, a Natalia pewnie pokonała Amerykankę, Emmę Hunt. W półfinałach Natalii Kałuckiej zmierzyła się z Chinką Di Niu – w tym biegu obu dziewczynom przytrafiły się błędy, ale ostatecznie szybsza okazała się tarnowianka, zajmując ostatecznie drugie miejsce. W finale Aleksandra Kałucka sięgnęła jednak po brązowy medal, w biegu o trzecie miejsce. Finał to triumf Lijuan Deng z czasem 6.66 s – najlepszy wynik zawodów.

W klasyfikacji końcowej Pucharu Świata kobiet triumfowała Aleksandra Kałucka – 4680 pkt., a Natalia Kałucka – z 3820 pkt stanęła na 3 stopniu podium. Inni tarnowscy zawodnicy 0 Anna Bożek i Marcin Dzieński znaleźli się w klasyfikacji po 10-tka.