W Amfiteatrze Letnim ruszają poniedziałkowe kursy tańców latino dla początkujących

Tarnowskie Centrum Kultury oraz tarnowska Szkoła Tańca Sun Salsa serdecznie zapraszają na darmowe lekcje tańców latino na deskach Amfiteatru w każdy sierpniowy poniedziałek o godz. 18:00.

Instruktorzy Sun Salsy nauczać tańców rodem z gorących klimatów Kuby, Dominikany, Angoli czy z Francji. Każde spotkanie będzie dotyczyło innego tańca: bachaty, salsy Los Angeles, cubany, kizomby i urbankiz.

Jeśli bachata kojarzy Ci się z ciabattą, kizomba to według Ciebie musi być odmiana zumby lub pragniesz w końcu odkryć różnicę miedzy salsą liniową a salsą kubańską – przyjdź do Amfiteatru ponieważ stwarzamy Ci idealną okazję aby rozwiać Twoje wątpliwości i sprawdzić nowości, które dopiero wkraczają na tarnowski rynek. Dowiesz się wszystkiego na temat tańców, no… i poznasz nas – instruktorów Sun Salsy, którzy zarazili swoją pasją niejednego zatwardziałego „nie-tancerza” – mówią organizatorzy.

Zaczynamy już 5 sierpnia o godzinie 18.00. Kolejne terminy to: 12.08, 19.08, 26.08.

Zajęcia są prowadzone dla osób początkujących i całkowicie za darmo!

Sun Salsa to nie tylko nauka, to sposób spędzania czasu, to grupa dobrych znajomych a przede wszystkim miejsce otwarte na nowych ludzi.

Inf. TCK