Tarnowski Festiwal Fryzjerski.

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie wspólnie z Komisją Egzaminacyjną Izby w zawodzie fryzjer po raz kolejny zapraszają na Tarnowski Festiwal Fryzjerski, który odbędzie się w niedzielę, 11 lutego o godz. 11.00 w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie.

W ramach festiwalu będą eliminacje do Master of Beauty, czyli Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Polski Fryzjersko-Kosmetycznych Poznań 2024. Rywalizacja odbywać będzie się tam w dwóch kategoriach: uczniowie oraz osoby, które ukończyły 21. rok życia. Pierwsi wezmą udział w czterech konkurencjach:

  • fryzjerstwo damskie – fryzura dzienna do przeczesania i fryzura wieczorowa przeczesana z dziennej;
  • fryzjerstwo męskie – modelowanie fryzury modnej i modelowanie fryzury klasycznej.

Seniorzy będą mieć do rozegrania podobne konkurencje, jedynie modelowanie fryzury modnej zastąpi modelowanie fryzury kreatywnej z zarysem fal. W obu kategoriach wiekowych przewidziana jest konkurencja indywidualna w kategorii kreatywnej: „Witajcie w naszej bajce”- wykonanie dowolnej fryzury, wykazującej kreatywność i artystyczną wyobraźnię.

Przewidziane są również pokazy mistrzów: Tomasza Draba, Roberta Kaszubskiego i Gniewka Kuczyńskiego. Na scenie zaprezentuje się także jeden z najpopularniejszych obecnie stylistów włosów gwiazd i celebrytów, Piotr Postek, a także mistrzowie świata CMC: Ewa Kośniewska i Lucjan Szajbel.

Bilety w cenie 25 zł (osoba dorosła) i 15 zł (uczeń), kupić można w sekretariacie Izby Rzemieślniczej przy ul. Kochanowskiego 32.

Patronat honorowy nad Tarnowskim Festiwalem Fryzjerskim objął prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

www.tarnow.pl