TarnOFFska Przestrzeń Tańca / Ogród Sensoryczny w Parku Strzeleckim.

Od sierpnia, a dokładnie w każdy czwartek (5.08-26.08.2021) w Ogrodzie Sensorycznym w Parku Strzeleckim odbędą się zajęcia z podstaw tańca współczesnego, które poprowadzi Karolina Mika. Na warsztaty serdecznie zaprasza główny organizator – tarnowskie BWA Tarnów. Wstęp wolny. 

Zajęcia będą odbywały się według terminarza (5.08, 12.08, 19.08, 26.08), zawsze o godzinie 18.00. Gdyby pogoda nie dopisała, będą one odwołane. Podczas zajęć każdy uczestnik pozna podstawy tańca współczesnego, pobawi się ruchem swojego ciała a także popracuje nad jego świadomością w oparciu o krótkie kombinacje taneczne oraz improwizację.

Karolina Mika jest dyplomowaną instruktorką tańca współczesnego oraz tancerką krakowskiego Teatru Tańca DF. W 2007 roku rozpoczęła pracę w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie prowadząc zajęcia w młodzieżowym Teatrze Tańca IKA. Obecnie prowadzi treningi tańca współczesnego w Tarnowie. Doskonali się w technikach: contemporary, jazz, modern jazz, technique modal underground, afro jazz, hip hop new style, popping, locking. Z inicjatywy Karoliny w 2016 roku powstała w Tarnowie grupa tańca współczesnego MIKATAN działająca przy Studio TANecznik. W grupie tańczą dzieci i młodzież od 10 roku życia. Jest również pomysłodawczynią projektu TarnOFFska Przestrzeń Tańca, który zakłada wykorzystanie przestrzeni miejskiej w celu zjednoczenia środowiska tanecznego. Powstał, aby promować ruch, rozwijać w kierunku tańca oraz zapewnić alternatywną formę rozrywki dla mieszkańców miasta Tarnowa.

źródło/www.bwa.tarnow.pl