Ruszamy spod taśmy!!! LIGA TYPERÓW ŻUŻLOWYCH 2020 startuje w następny weekend!!!

Zawodnicy w całej Polsce wreszcie grzeją swoje motocykle, ponieważ wyjątkowo w związku z sytuacją panującą aktualnie na świecie, tegoroczny sezon żużlowy rozpoczyna się dopiero 12 czerwca. Zastanawialiśmy się czy w tym roku organizować Ligę. Jednakże wydaje się nam, że będzie to miła sportowa odskocznia od codziennych problemów związanych z koronawirusem. Dlatego my również jesteśmy gotowi na kolejną porcję emocji związanych z czarnym sportem i wznawiamy, znaną już z ubiegłych dwóch lat zabawę w typowanie wyników spotkań żużlowych. Rywalizacja rozpocznie się w następny weekend czyli 12 czerwca, ale już dziś namawiamy do zastanawiania się nad wynikami, które padną w inauguracyjnej kolejce PGE Ekstraligi.

Tegoroczny regulamin będzie taki sam jak w roku ubiegłym, czyli typować będziemy wyniki czterech spotkań PGE Ekstraligi oraz wynik meczu Unii Tarnów oczywiście po wznowieniu rozgrywek eWinner 1 Ligi Żużlowej. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy spotkania przyznawać będziemy 1 punkt, natomiast za odgadnięcie dokładnego wyniku konfrontacji będą przysługiwać aż 3 punkty.

Przypominamy, że zwycięzcami poprzednich dwóch sezonów naszej zabawy byli – w sezonie 2018 – Maciej Frączek, natomiast w sezonie 2019 – Krystian Kris, który broni tytułu mistrzowskiego 😊

Zwycięzca tegorocznej ŻUŻLOWEJ LIGI TYPERÓW tak jak w ubiegłych sezonach otrzyma karnet na mecze Unii Tarnów w sezonie 2021 oraz pamiątkowy puchar. Typować należy w komentarzach pod postem, na naszym facebookowym fanpage’u według schematu:

Tarnów – Toruń XY:XY (gdzie XY oznacza prognozowaną liczbę punktów zdobytą przez zespół)

Post inaugurujący sezon 2020 naszej Ligi Typerów ukaże się w środę 10.06.2020r.

REGULAMIN KONKURSU – LIGA TYPERÓW ŻUŻLOWYCH 2020
1. Organizatorem konkursu jest Nasz-Tarnów.pl sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów.
2. Przedmiotem konkursu jest typowanie wyników meczów żużlowych PGE Ekstraligi oraz wyników Unii Tarnów w eWinner I Lidze Żużlowej.
3. Konkurs trwa do końca sezonu żużlowego w Polsce w 2020r.
4. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest posiadanie konta na facebook’u oraz polubienie fanpage’a Nasz-Tarnów.pl.
5. Typowane wyniki meczów należy podawać w komentarzach na fanpage’u Nasz-Tarnów.pl na facebook’u, pod postami dotyczącymi Ligi Typerów Żużlowych.
6. Za każdy dobrze wytypowany wynik meczu uczestnicy otrzymują 3 punkty za trafnie wytypowanego zwycięzcę meczu 1 pkt.
7. Główną nagrodą w konkursie jest KARNET na sezon 2021 oraz pamiątkowy PUCHAR LIGI TYPERÓW ŻUŻLOWYCH.
8. 1 miejsce w konkursie zajmuje uczestnik, który w trakcie trwania sezonu zbierze najwięcej punktów. W przypadku równej liczby punktów, w celu wyłonienia zwycięzcy zostanie przeprowadzona dogrywka.
9. Wszelkiego rodzaju informacje, zestawienia, klasyfikacje uczestników oraz wyniki konkursu będą zamieszczane na stronie www.nasz-tarnow.pl oraz na profilu na facebook’u Nasz-Tarnów.pl.
10. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie oraz umieszczanie na stronie danych osobowych przez Nasz-Tarnów.pl sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów.

Zapraszamy do zabawy!!!