Rusz się z domu, czyli zadbaj o swoje zdrowie i kondycję z Radą Osiedla Piaskówka.

Rada Osiedla Piaskówka zaprasza wszystkich mieszkańców na cotygodniowe, bezpłatne zajęcia sportowe z instruktorami.  Akcja „Rusz się z domu”, to nie tylko okazja do tego, by zażyć świeżego powietrza, poznać nowych ludzi, ale przede wszystkim zmobilizować i aby zadbać o swoje zdrowie oraz kondycję.

Plan zajęć przedstawia się następująco: Slow Joggingiem w środę, 1 czerwca, o godzinie 17.00. Pierwsza część spotkania, poświęcona będzie osobom początkującym, dlatego od 18.00-19.00 pobiegają dopiero nieco bardziej zaawansowani. Kardio poprowadzi Agnieszka Duraj.

We wtorki i czwartki Katarzyna Pasula zapraszać będzie zainteresowanych na ćwiczenia Zdrowy Kręgosłup. Spotkania podzielone zostaną na grupy dla początkujących i zaawansowanych – pierwsza część trwać będzie od godziny 17.00-18.00, a druga od 18.00-19.00. Należy zabrać ze sobą jedynie maty..

Dla osób, które kochają „kijki”, przygotowano Nordic Walking, które będzie się odbywać w poniedziałki i piątki. Spotkania te to dwugodzinne spacerki z instruktorami Aleksandrem Dudą, Andrzejem Gągolą i Markiem Śmiałkiem – wymagany jest odpowiedni sprzęt.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdej grupie wiekowej, ale dzieci i młodzież do 18 roku życia muszą posiadać zgodę rodziców/ opiekunów.

Akcja „Rusz się z domu” będzie trwała do 30 września w Parku Piaskówka. Zapisy będą się odbywać przed każdym spotkaniem. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 798  643 762. Organizatorem wydarzeń jest Rada Osiedla Piaskówka i Stowarzyszenie Sokół Świat Pracy.