Pierwsze mecze play off w PGE Ekstralidze.

W związku z tym, że w PGE Ekstralidze zaczęła się faza play off, a drużyna Unii Tarnów odpadła juz z rywalizacji w Nice 1. Lidze do typowania były tylko dwa mecze. Zaledwie dwóm Typerom udało sie zdobyć po 4 punkty, czyli trafić dokładny wynik jednego ze spotkań i zwycięzcę drugiego. Byli to : Rafał Dybka i Szymon Szczęch. Natomiast Grzegorz Skórka przewidział jeden dokładny wynik i zdobył 3 punkty, dzięki czemu zbliżył się do lidera Ligi na tylko 1 punkcik. 

W tabeli Ligi Typerów zrobił sie nieprawdopodobny ścisk i nawet typerzy z miejsc pod koniec pierwszej dziesiątki mają jeszcze szansę na zwycięstwo w tym sezonie. 

Czołówka klasyfikacji przedstawia się następująco :

  1. 71 pkt – Adrian Dulęba
  2. 70 pkt – Krystian Kris, Grzegorz Skórka
  3. 69 pkt – Kamil Krawczyk
  4. 67 pkt – Kamil Regiec
  5. 66 pkt – Dariusz Romanowski
  6. 64 pkt – Rafał Dybka
  7. 61 pkt – Sebastian Romanowski
  8. 60 pkt – Paulina Mariusz Zając

Do końca Ligi Typerów w tym sezonie pozostało do wytypowania tylko 6 spotkań.

W najbliższą niedzielę odbędą sie dwa rewanżowe mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. W związku z tym, post na FB, pod którym będziemy typować wyniki tych zawodów pojawi się na naszym fanpage’u w sobotę o godz. 16.

UWAGA!!!!!! OSTATNI RAZ BĘDZIECIE TERAZ TYPOWAĆ WYNIKI POD POSTEM NA FB!!!!! DWA MECZE FINAŁOWE ORAZ DWA MECZE O TRZECIE MIEJSCE BĘDZIECIE TYPOWAĆ WYSYŁAJĄC WYNIKI PO UKAZANIU SIĘ POSTA NA SKRZYNKĘ PRIV PORTALU!!!!  Unikniemy przez to nieporozumień związanych z typowaniem ostatnich meczów w sezonie 2019.

Powodzenia!