otwARTa Wakacyjnie- Studio Rysunku w Plenerze.

 

Od tygodnia można zapisywać się na dwutygodniowy kurs rysunku w lipcu, które należy składać w Biurze Obsługi TCK. Liczba miejsc jest ograniczona – a dokonani wpłaty gwarantuje otrzymania uczestnictwa a turnusie. Jeśli chcesz nauczyć się i poznać technikę rysunku i malarstwa – zapisz się już teraz.

Kurs rysunku to klasyczna forma nauki malarstwa oraz działania w przestrzeni z pogranicza “Land – Art.”, czyli praca w pejzażu miejskim i plenerze, a także wokół warsztatu graficznego – druk roślinami i elementami z natury. „Zabawy plastyczne i gry terenowe – szlakiem tarnowskich zaułków kultury i sztuki” – zapoznanie uczestników z bogatą historią i kulturą Tarnowa i wiele innych.

Zajęcia będą odbywać się w grupie 15 os., od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00.

Terminy kursów:

  • Pierwsza tura 5-16.07.2021 r.
  • Druga tura 19-30.07.2021 r.

Zajęcia w otwARTej Pracowni Sztuk Wizualnych odbywają się zawsze, w przyjaznej, twórczej atmosferze z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i kontaktu z każdym Uczestnikiem. Tutaj jak podkreślają organizatorzy nie ma czegoś takiego jak nuda i schematy. Praca odbywa się pod okiem profesjonalnie przygotowanych merytorycznie, dydaktycznie i opiekuńczo instruktorów. Podczas zajęć Uczestnicy pracują na profesjonalnych materiałach dla artystów, zapewnionych przez Pracownię. Każdy osoba otrzyma szereg upominków i nagród podczas organizowanych w tracie trwania zajęć pracownianych konkursów, a na zakończenie wakacji z otwARTą P.S.W. uczestnicy dostaną specjalny dyplom z wyszczególnieniem poziomu realizacji programu i nabytych umiejętności w wybranych dyscyplinach sztuki.

źródło/www.tck.pl