Otwarcie Centrum Zdrowia Tarnów.

W sobotę, 29 czerwca nastąpi oficjalne otwarcie Centrum Zdrowia Tarnów, przy ul. Rydza-Śmigłego 5. Inauguracja Centrum będzie okazją nie tylko do zadbania o zdrowie, ale także do zabawy w rytmie muzyki. Całość tego wydarzenia to będzie dzieliła się na Scene Medyczna w godzinach od 10-13.00 oraz Scene Muzyczna od 18.00-20.00. 

Centrum Zdrowia Tarnów proponuje szeroki wachlarz usług medycznych od zaawansowanej diagnostyki obejmującej: kolonoskopię, gastroskopię i badania prenatalne. W ofercie są też specjalistyczne konsultacje w tak poszukiwanych specjalnościach jak kardiologia dziecięca, chirurgia czy logopedia. Wśród świadczeń jest także rehabilitacja w formie fizjoterapii domowej. Szczegóły pod numerem telefonu 14 696 60 00.

Bilety na koncert są darmowe, ale aby je otrzymać należy wcześniej odwiedzić przychodnię przy ul. Rydza-Śmigłego 5. Od godziny 10.00 do 13.00 będzie można skorzystać z badań i konsultacji ze specjalistami. Będą oni odpowiadać na pytania i doradzać, jak na co dzień zadbać o zdrowie. W programie m.in.: konsultacje pediatryczne, logopedyczne, neurologopedyczne i chirurgiczne, badania wzroku, słuchu i stóp, a także pomiary ciśnienia i glukozy. Można będzie również skorzystać z porady z zakresu zdrowia psychicznego. Nie zabraknie relaksu przy masażach twarzy kobido.

Rozrywkowa część wydarzenia odbędzie się w Domu Kultury przy Westerplatte 8a. O 18.00 wystąpią popularni artyści. Zaśpiewa między innymi finalistka programu „Mam Talent” Oliwia Miś. W programie jest także koncert od wielu lat występującego wokalisty i gitarzysty, Wojciecha Jackowca. Następnie scenę opanuje energetyczna formacja taneczna, także znana z finału „Mam Talent” Teddy’s Army. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami

www.tarnow.pl