Odkrywcza Misja Ferie: kosmiczne atrakcje dla całej rodziny w Gemini Park od 12 do 17 lutego!

Interaktywna wystawa “Misja Kosmos” to wyjątkowa okazja, aby ferie zimowe stały się inspirującą przygodą, a czas wolny od nauki został spędzony w sposób zarówno zabawny, jak i edukacyjny.

Przygotujcie się na niesamowitą podróż przez galaktyki w Gemini Park! Od 12 do 17 lutego zapraszamy na pełne gwiezdnych atrakcji ferie dla małych astronautów i wielkich odkrywców! Kosmiczna ekspedycja, którą przemierzymy podczas interaktywnej i całkowicie bezpłatnej wystawy pełnej edukacyjnych doświadczeń, zagwarantuje nie tylko wiedzę, ale i nieziemską zabawę!

Odkryj Wszechświat zabawy i nauki

Podczas podróży przez nieznane zakątki kosmosu, każdy mały astronauta będzie miał szansę doświadczyć magii kosmosu dzięki interaktywnym zabawom i edukacyjnym atrakcjom.

Wystawa będzie dostępna, w godz. od 12:00 do 18:00, uczestnikom wyprawy towarzyszyć będzie 4 Kosmicznych Przewodników, którzy z pasją i entuzjazmem wprowadzą dzieci w świat nauki i zabawy.

Atrakcje czekają!

“Misja Kosmos” łączy zabawę z wartościową nauką i pozwoli spędzić czas w rodzinnym gronie. Na uczestników czeka:

  • Odkrywanie fascynujących tajemnic kosmosu,
  • Poznawanie nowych gwiazdozbiorów,
  • Ocalanie spadających gwiazd,
  • Wystrzeliwanie rakiet kosmicznych,
  • Dotykanie kosmicznego pyłu,
  • VR Wirtualny spacer po stacji kosmicznej,
  • Możliwość spojrzenia na Ziemię z okna rakiety,
  • Dyplomy ukończenia Misji Kosmicznej dla każdego Uczestnika.

Ponadto, dla przedszkolaków przygotowano specjalne zajęcia dostosowane do wieku i zainteresowań najmłodszych.

Konkurs “Nasza Misja Kosmiczna”

Na grupy przedszkolaków czeka również konkurs plastyczny “Nasza Misja Kosmiczna”, w którym dzieci będą mały okazję wykazać się kreatywnością i pomysłowością, ozdabiając kartonowe rakiety.

Zwycięskie prace wyłoni jury konkursowe wspólnie z fanami na facebookowym profilu Gemini. Na najlepsze prace czekają nagrody!

Liczba miejsc w konkursie jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zaplanuj wizytę w Kosmosie

Odwiedźcie Strefę Małych Odkrywców Wielkiego Kosmosu, zlokalizowaną na poziomie 1 naszego centrum tuż przy strefie restauracyjnej, a także w sąsiedztwie apteki, od 12 do 17 lutego.

Odkryjcie z nami nieograniczone możliwości kosmosu i dajcie się porwać w niezapomnianą przygodę w Gemini Park Tarnów. Do zobaczenia wśród gwiazd!

Krzysztof Blacha, PR Manager