Koncert: Zaduszki – w hołdzie nieżyjącym Artystom
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza w sobotę, 28 października o godzinie 20.00 do Piwnic TCK na koncert: Zaduszki – w hołdzie nieżyjącym Artystom, czyli “Niezapomniany wieczór pełen muzyki, wspomnień i wzruszeń!”.
Zapraszamy na kolejny koncert zaduszkowy do Piwnic TCK – kultowego miejsca dla “tarnowskiej sceny muzycznej”. Występowali tu najwięksi polscy rockmani, jazzmani, a nawet kabarety i standuperzy. Koncert zaduszkowy upamiętni nieżyjących artystów, którzy na zawsze pozostawili swoje ślady w historii muzyki. Znowu zagramy nieśmiertelne utwory i po raz kolejny będzie to wieczór pełen ciepła, wspomnień i wzruszeń. Koncert wpisuje się w wieloletnią tradycję “Zaduszek” organizowanych przez Tarnowskie Centrum Kultury od 1994 r.
Na scenie pojawią się utalentowani artyści, którzy zaprezentują ponadczasowe utwory polskich i zagranicznych gwiazd. Gospodarzem wieczoru będzie Paweł Mazur (Cave. P.M. Electric Quartet) znany i ceniony muzyk z Tarnowa, który swoją pasją do muzyki od wielu lat zachwyca publiczność. Wraz z nim przez ponadczasowe dzieła nieżyjących artystów poprowadzą nas goście specjalni – Rafał Huszno (Totentanz), Magdalena Piwowarczyk (Siedem), Kamil Juszczyk (Sayes), Ola Kurek i Milena Łącka. Solistom będzie towarzyszył zespół w składzie: Paweł Mazur -gitara, Grzegorz Nosek (Personel, Witek Muzyk Ulicy) – bas, Mariusz Dziekan (Ziyo, Personel) – klawisze, Maciej Boryczko (Totentanz) – perkusja. To wyjątkowa okazja, aby uczcić pamięć nieżyjących artystów i cieszyć się muzyką, która żyje w naszych sercach.
Bilety dostępne są on-line oraz w TCK (Tarnów, Rynek 5). Ilość miejsc jest ograniczona!
Bilety: 60 zł / do nabycia on-line (www.tck.pl) oraz TCK.
Link do biletów: https://bit.ly/zaduszki2023_bilety
