Kino Cinema 3D powraca!

Po długiej przerwie kino Cinema 3D wznowi swoją działalność. Animowane filmy dla najmłodszych widzów, komedie, thrillery oraz inne gatunki będą dostępna już od piątku 31 lipca.

źródło/www.cinema-magazyn.pl

Kino zostało zamknięte od połowy marca z powodu epidemii koronawirusa. Natomiast pozostałe tarnowskie kina Jak “Marzenie” czy “Millennium” (Mościce), są już dostępne od czerwca. Z kolei już w sobotę, 1 sierpnia będzie można zobaczyć premierowo thriller „Nieobliczalny”, w którym główną role gra Russel Crowe, a w następnych dniach zaplanowano przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje” z przepięknym widokiem z Toskanii oraz dla najmłodszych filmy animowane „Gru, Dru i Minionki” oraz „Scooby-Doo!”. Bilety na seanse można nabyć w kasie kina oraz na stronie www.cinema3d.pl.

WAŻNA INFORMACJA – Na terenie całego obiektu są umieszczone stacje do dezynfekcji rąk, a personel kina został wyposażony w przyłbice. Natomiast jeśli chodzi o sale kinowe, są one regularnie odkażane w miejscach – punktach częstego styku, czyli klamki, podłokietniki i poręcze. Zgodnie z nowymi wytycznymi obowiązkowe jest również zakrywanie nosa i ust. 

Iga Sady