Kibicuj Polakom w Strefie Kibica w Gemini Park Tarnów!

Wielu fanów piłki nożnej odlicza już godziny do rozpoczęcia Mistrzostw Euro 2020 i w najbliższych tygodniach żyć będzie piłkarskimi emocjami! Z tej okazji Gemini Park Tarnów zaprasza do specjalnej Strefy Kibica, w której zostaną wyświetlone mecze o najwyższą stawkę rozgrywane przez Biało-Czerwonych!

Mistrzostwa Europy 2020 rozpoczynają się w piątek 11 czerwca. Przełożone zostały o rok ze względu na pandemię, która wpłynęła nie tylko na same rozgrywki, ale także na to, w jaki sposób będzie można kibicować ulubionym piłkarzom. Strefa Kibica w Gemini Park Tarnów będzie otwarta w dniach rozgrywania meczów przez Biało-Czerwonych. Na wspólne przeżywanie piłkarskich emocji i, mamy nadzieję, świętowanie sukcesów Polskiej Reprezentacji, zapraszamy do specjalnie przygotowanej strefy na parkingu zewnętrznym centrum handlowego, od strony ul. Nowodąbrowskiej.

Pierwszy mecz już 14 czerwca! Czego możecie się spodziewać?

Przede wszystkim sportowych emocji i wspólnego kibicowania, oczywiście z poszanowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Do oglądania meczów w strefie kibica możemy zaprosić łącznie 150 osób. Do dyspozycji kibiców przygotowano leżaki oraz krzesła, z zachowaniem 1,5-metrowej przerwy między nimi. Obok Strefy Kibica znajdzie się również specjalna i dodatkowa strefa relaksu.

Mecze Polaków na Euro 2020 będzie można oglądać na specjalnym ekranie LED o rozmiarach 6×3,5 m, a początek wspólnego kibicowania już w najbliższy poniedziałek, przy okazji meczu Polska – Słowacja, który rozpocznie się o godz. 18:00.

Wszystkie szczegóły znaleźć będzie można na facebook’owym profilu Gemini Park Tarnów oraz na stronie internetowej www.tarnow.geminipark.pl.

Mecze Polskiej Reprezentacji:

  1. Poniedziałek, 14 czerwca: Polska – Słowacja (godz. 18:00),
  2. Sobota, 19 czerwca: Polska – Hiszpania (godz. 21:00),
  3. Środa, 23 czerwca: Polska – Szwecja (godz. 18:00).

Krzysztof Blacha, PR Manager