Janusz Radek – The Best Of w kameralnej wersji na żywo w Kinie Marzenie.

20 lutego 2021 r. o 20:30 zapraszamy do kina Marzenie na koncert Janusza Radka, który wystąpi w Tarnowie na żywo z recitalem “The Best Of” w wersji kameralnej. Koncert odbędzie się w rygorze sanitarnym uwzględniającym zajętość 50 proc. miejsc na widowni (co drugie miejsce), zakrywanie ust i nosa maseczką oraz zakaz konsumpcji.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 50 zł dostępne będą on-line (www.tck.pl) od 10 lutego od 14:00. Ilość miejsc ograniczona.

Janusz Radek – Wokalista, kompozytor i aktor o niezwykle charakterystycznym głosie. Obecny na polskiej scenie od 30 lat. Wydał 9 płyt z czego 3 pokryły się złotem. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki.

Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia muzyczne, między innymi finałową trójką konkursu SuperJedynki w kategorii Płyta roku za płytę „Dziękuję za miłość”, SuperJedynką w kategorii Płyta Pop za album „Psałterz Wrześniowy”, SuperJedynką Publiczności w Opolu dla solistów, pierwszym miejsce na Festiwalu TOP Trendy 2007 za najlepiej sprzedający się album, czy nagrodą dziennikarzy za wykonanie utworu „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena podczas koncertu „40 na 40” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Koncert „The best of”, to program złożony z ulubionych przez publiczność piosenek z przekroju całej twórczości Artysty, m.in. z recitali:

  • Serwus Madonna
  • Dom za miastem
  • Opowieść Niemenem
  • Gdzieś-Po-Między
  • Z Ust do Ust
  • Popołudniowe Przejażdżki
  • Poświatowska/Radek

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz                         to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takie jak: „Kiedy U-kochanie”, “Dziękuję za miłość”, „Groszki i róże”, „Na moście w Avignon”, „Dziwny jest ten świat”, „Domek bez adresu”.

Artur Janus