III Bieg Memoriałowy im. Rektora Stanisława Komornickiego.

W sobotę, 21 maja o godzinie 12.00 odbędzie się III Bieg Memoriałowy im. Rektora Stanisława Komornickiego. Trasa biegu wiodła będzie po terenie kampusu Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie i będzie wynosiła dystans 5 km. Ruszyły zapisy. 

Do udziału w biegu zapisać można się drogą elektroniczną poprzez stronę www.dostartu.pl. Zapisy przyjmowane będą także w dniu zawodów, bezpośrednio przed startem.

Wydarzenie sportowe związane jest z pamięcią o byłym rektorze tarnowskiej uczelni, prof. Stanisławie Komornickim. Ten wybitny naukowiec, międzynarodowy sędzia wioślarski i rektor dwóch kadencji zmarł w 2016 roku. Znany był nie tylko z dokonań na polu nauki, ale i z wielkiej miłości do sportu i wspierania sportowców.

Dr Piotr Kuczek, pomysłodawca i główny organizator imprezy zachęca – Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do wspólnej rekreacji. Sezon biegowy w pełni, myślę, że nasz bieg doskonale wpisuje się w kalendarz tego typu imprez w regionie. Zapewniamy ciekawą trasę, atrakcyjne pakiety startowe, pamiątkowe medale oraz dyplomy, wspaniałą atmosferę i losowanie nagród.