FoodPark z atrakcjami w Gemini Park Tarnów!

Fani oryginalnych przysmaków z całego świata znów mają doskonałą okazję do zjedzenia niepowtarzalnych pyszności. Już w piątek, 28 sierpnia pod Gemini Park Tarnów rozpocznie się Zlot Food Trucków – i to trzydniowy (30.08)! Oprócz najlepszego street foodu, na odwiedzających czekać będą również dodatkowe atrakcje, w tym aż 30 metrowy tor do skimboardingu! 

Na parkingu zewnętrznym Gemini Park, wielbiciele mobilnych kuchni spotkają przeróżne food trucki, specjalizujące się w swoich daniach, które zaproszą wszystkich gości w kulinarną podróż pełną smaków z wielu zakątków świata. Jedno jest pewne: każda potrawa smakować będzie wyjątkowo!

Podczas trzech dni, w Food Parku warto będzie nie tylko zjeść coś dobrego, ale i ciekawie spędzić czas. Dlatego na odwiedzających czeka aż 30 metrowy tor do skimboardingu, pokazy taneczne Studio Tańca Honorata, DJ oraz animacje dla dzieci, gry, szczudlarze, konkursy, wielkie bańki mydlane, a także nagrody od sklepów centrum handlowego.

Podczas wydarzenia skosztować będzie można: burgerów, panini, frytek belgijskich, skrzydełek z kurczaka, lodów rzemieślniczych, potraw z kuchni indyjskiej i meksykańskiej, słodkości, kaw oraz oryginalnych dań z grilla. Odwiedzający będą mogli zjeść oraz zrelaksować się przy dobrej muzyce w strefie chilloutu z sofami z palet oraz stolikami i świetlnymi girlandami.

Listę food trucków oraz wszystkie szczegóły znaleźć można w facebook’owym wydarzeniu: www.fb.com/events/1755220964632351/

Zapraszamy i do zobaczenia w Gemini Park w dniach 28-30 sierpnia 2020!