Ferie zimowe z Domem Kultury!

Dom Kultury Westerplatte zaprasza dzieci do zimowych szaleństw, a wraz z nimi mnóstwa atrakcji jakie organizuje w ramach ferii. Zajęcia rozpoczną się 12 lutego i potrwają przez pięć dni, do 16 lutego. Odbywać się będą codziennie od godziny 10.00-14.00. Obowiązuje rezerwacja miejsc tel. 14 696 51 00. 

Program ramowy:

  • 10:00 – 10:30 Rozbieg, przysiady, dreptanie. Plastyka, ruchowe zabawy integracyjne
  • 10:30 – 13:30 Podskoki, bujanie, napinanie. Warsztaty tematyczne, codziennie: kreatywne, konstrukcyjne, zespołowe. Jeden warsztat 3-godzinny lub dwa warsztaty po 1,5 godz. Jeden seans w kinie.
  • 13:30 – 14:00 Rozciąganie, turlanie, opuszczanie. Co kto chce: relaks, czytanie na głos, układanie puzzli, planszówki

Codzienne zajęcia w Dom.Ku, pobudzą ciało i wyobraźnię, ale znajdzie się też czas na relaks. Uczestnicy wyprawią się pieszo do królestwa WEST, przygotują własne pojazdy na rajd, poskaczą po planszy i po sali oraz obejrzą film w kinie Marzenie. Zajęcia z dzieciakami poprowadzą Magda Trusz (warsztaty integracyjne, teatralne, ruchowe), Dorota Omylska (warsztaty plastyczne, kreatywne, ruchowe) i Daniel Cholewiak (warsztaty konstrukcyjne).

W cenie zapewniane będą materiały, napoje i marchewki na bałwanowe nosy (albo na zdrową surówkę). Drugie śniadanie we własnym zakresie. Grupa może liczyć maksymalnie 28 dzieci. Cena 200 zł. 

Ferie w Dom.Ku