Dzień zdrowia i urody w Gemini Park Tarnów!

W tę sobotę zapraszamy do Gemini Park Tarnów na najpiękniejsze wydarzenie, bo dotyczące zdrowia i urody. Na dzień pełen inspiracji oraz promujący zdrowy styl życia i piękny wygląd, zapraszamy w godz. 10:00-18:00.

Nadchodzące wydarzenie, na które zapraszamy wspólnie z Gabinetem Dietetycznym Bonne Santé Tarnów, będzie wyjątkową okazją, aby spotkać się ze specjalistami z wielu branż, którzy bezpłatnie udzielą porad dotyczących zdrowia, urody i aktywnego stylu życia. Podczas tej soboty, w Gemini Park spotkać będzie można:

  • Audiofon CenterMed – specjaliści od protetyki słuchu,
  • Bonne Sante Tarnów – Gabinet Dietetyczny, który pokaże jak zmienić nawyki żywieniowe i stworzyć nowe, cenne przyzwyczajenia,
  • Centrum Zdrowia Tuchów, które wykonywać będzie masaże ciała, ale także nauczy samobadania piersi,
  • Doradcy Piękna MaryKay Wiola Kmiecik i Marta Kałuża, które przeprowadzą konsultacje pielęgnacyjne, a także udzielą profesjonalnych porad z zakresu prawidłowej pielęgnacji skóry czy doboru kosmetyków do indywidualnych potrzeb,
  • Gym Force – studio treningu personalnego, które zadba o kondycję oraz przeprowadzi konsultacje fizjoterapeutyczne,
  • Podolab Centrum Zdrowej Stopy – gdzie zadbacie o swoje stopy, dzięki indywidualnym terapiom podologicznym i skutecznej profilaktyce,

Wykwalifikowanych specjalistów spotkać będzie można w dwóch lokalizacjach w Gemini Park: tuż przy strefie restauracyjnej oraz obok apteki.

Ponadto, na uczestników czekać będą również sklepy działające na co dzień w Gemini Park Tarnów, które zaprezentują swoja szeroką ofertę: Salon optyczny Optyk Kwaśniak, Sklep kosmetyczny Kontigo, Salon urody Vessuna.

Zachęcamy, aby zadbać o swoje zdrowie i urodę jednocześnie! Zapraszamy do Gemini Park Tarnów na dzień zdrowia, w tę sobotę, 27 listopada, w godz. 10:00-18:00. Wszystkie konsultacje w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Krzysztof Blacha