Dodatkowa rekrutacja na studia w ANS.

Od poniedziałku, 8 sierpnia do 11 września trwać będzie dodatkowa rekrutacja na studia w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Kandydaci mogą wybierać spośród 27 kierunków na studiach I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich. Nowością w ofercie dydaktycznej ANS jest kierunek Prawo. Procedura rekrutacji jest niezwykle prosta i w całości odbywa się przez Internet. Szczegóły na stronie rekrutacja.anstar.edu.pl.

Rektor ANS, dr hab. Małgorzata Kołpa, prof. Uczelni zapewnia – Zapraszam wszystkich do podjęcia studiów w naszej Uczelni. Oferujemy niezwykle szeroki wachlarz kierunków do wyboru oraz – co niezwykle istotne – przyjazny system stypendialny.

Wysokość stypendiów jest ustalana indywidualnie, a jego maksymalna wysokość w przypadku korzystania z wszystkich źródeł wsparcia może sięgnąć nawet 3,5 tys. zł miesięcznie. – To jednak nie wszystko. Studia w ANS to bowiem także możliwość korzystania z nowoczesnej bazy dydaktycznej, naukowej oraz sportowej. Innym naszym atutem jest bliskość i zwarty, zlokalizowany w centrum Tarnowa kampus oraz możliwość zagranicznych wyjazdów, m.in. dzięki programowi Erasmus+ – dodaje Rektor Kołpa.

Rekrutacja prowadzona będzie poprzez stronę rekrutacja.anstar.edu.pl w ramach systemu Elektronicznej Rekrutacji Kandydatów. – To niezwykle prosty, efektywny i przyjazny system, który zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie  tłumaczy dr Małgorzata Martowicz, prof. Uczelni, Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki ANS.

Na wspomnianej stronie znaleźć można komplet informacji dotyczących naboru, a także pełną ofertę Uczelni. Dodatkowo, od 16 sierpnia do 9 września, codziennie w godzinach od 9 do 15 na Uczelni działać będzie stacjonarny punkt informacji dla kandydatów (Budynek A, sala 104), w którym również będzie można załatwić wszystkie formalności.

– O przyjęciu na studia decydują wyniki uzyskane na maturze. Tegoroczny regulamin rekrutacyjny, podobnie, jak w roku ubiegłym, nie przewiduje egzaminów wstępnych. Wyjątkiem jest Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, na której odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna – dodaje dr Martowicz.

Opłata rekrutacyjna na wszystkich kierunkach wynosi w tym roku 85 zł. Wyjątkiem jest Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna gdzie wynosi ona 100 zł.

Pełna oferta dydaktyczna TUTAJ

www.ans.edu.pl