Daj ciuch w ruch w Gemini Park Tarnów!

Brak wolnego miejsca w szafie? Zbyt dużo ubrań, których od dawna nie nosisz i wiesz, że już nigdy nie założysz? Z pomocą przychodzi Gemini Park Tarnów. Już 15 października zapraszamy na wymianę ubrań, dzięki której będziemy mogli odkryć kreatywne stylizacje, a także oddać rzeczy z których już nie korzystamy, w zamian zyskując inne. To jednak nie wszystko, ponieważ czekają także karty podarunkowe i eko torby za zakupy, spotkanie ze stylistką, vintage store oraz zbiórka na rzecz Fundacji PSONI.

Sobotnia akcja jest doskonałą okazją do tego, aby dać rzeczom drugie życie. Zamiast trzymać je w szafie, można je wymienić i przekazać w dobre ręce to, w czym z różnych powodów nie chodzimy, odświeżając przy tym swoją garderobę i nie wydać na ten cel ani grosza.

Oprócz ubraniowego swap’u, Gemini Park przygotowało również wydarzenia dodatkowe:

  • W dniach 14-15 października zrób zakupy na kwotę 250 zł (maksymalnie na 2 paragonach), zachowaj dowód zakupu, zgłoś się na stoisko w strefie restauracyjnej w godz. 10:00-18:00 i odbierz kartę podarunkową Gemini o wartości 30 zł lub eko torbę zrobioną z banerów reklamowych Gemini Park Tarnów. Czeka aż 200 kart podarunkowych!
  • Sobotnie (15.10) spotkanie ze Stylistką @makilook_, czyli Kingą Filipiak, która doradzi w temacie fasonów, kolorów, trendów i dodatków idealnych dla Ciebie,
  • Sklep Cukier Puder Vintage Store, w którym w sobotę (15.10) znajdziecie modne, wintydżowe ubrania i dodatki.

Jak będzie wyglądać wymiana ubrań?

  • Wydarzenie odbywa się w sobotę 15 października, w godzinach 10:00-18:00, w strefie restauracyjnej Gemini Park.
  • Warunkiem udziału jest zabranie ze sobą kilku sztuk odzieży, które zalegają w szafie, a które mogą znaleźć nową zachwyconą właścicielkę. Ważne jest, aby rzeczy były czyste i w dobrym stanie.
  • Przynosząc 10 sztuk ubrań, w nagrodę otrzyma się dodatkowo wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju zakupową torbę upcyklingową, wykonaną z banerów reklamowych Gemini Park.
  • Następnie ubrania trafią na wieszaki w celu ich prezentacji. Wymiana rzeczy odbywa się na zasadzie 1 do 1, czyli wymieniasz 1 swoją rzecz na 1 rzecz, która wpadnie Ci w oko.
  • Udział w wydarzeniu jest możliwy również bez przynoszenia rzeczy na wymianę – warunkiem koniecznym będzie wtedy wrzucenie do puszki symbolicznego datku na rzecz tarnowskiej Fundacji PSONI.
  • Osoby chętne do wzięcia udziału w wymianie ubrań, proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia poprzez prywatną wiadomość na Facebook’u lub Instagramie Gemini Park, albo w formularzu zgłoszeniowym: https://bit.ly/GeminiDajCiuchWRuch.

Ubrania, które nie znajdą nowego właściciela będzie można zabrać ze sobą lub przekazać na rzecz potrzebujących.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, tym bardziej że oprócz charakteru modowego, akcja Gemini Park Tarnów łączy w sobie ekologiczną ideę sharingu, czyli wymiany nieużywanych już ubrań oraz ideę zerowaste, czyli ograniczania produkowania śmieci w gospodarstwach domowych.

Do zobaczenia w dniach 14-15 października w Gemini Park Tarnów!

Krzysztof Blacha, PR Manager