Coraz bliżej rozstrzygnięć w sezonie 2019!!!

Do zakończenia tegorocznego sezonu Ligi Typerów pozostały dwa spotkania. Pierwsze mecze o medale w PGE Ekstralidze odbyły się w miniony weekend. W najbliższą niedzielę wieczorem poznamy Drużynowego Mistrza Polski, a także miejmy nadzieję zwycięzcę Ligi Typerów 2019. O ile w PGE Ekstralidze drugi mecz finałowy rozstrzygnie wszystko, w naszej zabawie może zdarzyć się sytuacja, że po ostatnim meczu kilku Typerów zgromadzi jednakową liczbę punktów. W takiej sytuacji będzie musiała nastąpić dogrywka, a w jakiej formie, o tym poinformujemy, jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce.  Aktualnie sytuacja w tabeli jest jeszcze bardziej zagmatwana niż poprzednio. Mamy dwóch Liderów, a za ich plecami dwóch Typerów również z jednakową ilością punktów. W tej kolejce tylko Kamil Regiec trafił dokładny wynik jednego ze spotkań i zdobył 4 punkty. Dzięki temu dołączył do ścisłej czołówki.

Ponieważ pierwszy raz typowaliście wyniki w formie utajnionej 😊 poniżej prezentujemy typowane wyniki czołówki klasyfikacji :

Krystian Kris: WRO-LESZ 47:43 CZĘST-ZG 47:43   

Adrian Dulęba: WRO-LESZ 42:48 CZĘST-ZG 49:41

Grzegorz Skórka: WRO-LESZ 48:42 CZĘST-ZG 50:40

Kamil Regiec:  WRO-LESZ 43:47 CZĘST-ZG 49:41

Kamil Krawczyk: WRO-LESZ 41:49 CZĘST-ZG 51:39

Dariusz Romanowski: WRO-LESZ 41:49 CZĘST-ZG 50:40      

W tabeli Ligi Typerów nadal jeszcze wszystko może się zdarzyć, mimo że do zakończenia pozostało wytypowanie ostatnich dwóch meczów.

Ścisła czołówka klasyfikacji przedstawia się następująco :

  1. 75 pkt – Krystian Kris, Adrian Dulęba
  2. 73 pkt – Grzegorz Skórka, Kamil Regiec
  3. 72 pkt – Kamil Krawczyk
  4. 70 pkt – Dariusz Romanowski

W związku z tym, że obydwa ostatnie mecze zostaną rozegrane w niedzielę, post na Fb zapowiadający możliwość typowania pojawi się na naszym fanpage’u w sobotę o godz. 16.00.

UWAGA!!!!!!

TYPUJECIE WYSYŁAJĄC WYNIKI PO UKAZANIU SIĘ POSTA NA SKRZYNKĘ PRIV PORTALU!!!! 

Powodzenia! Do zdobycia jest jeszcze całe 6 punktów!!!